Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lett vele? Helyrehozhato...

Mi lett vele? Helyrehozhato valamilyen modon?

Figyelt kérdés
7 honapos Staffordshire bull terrierem mellso mancsain a ket kozepso ujja nagyon hosszu,a mancsa ek alaku.A 4.ujja a harmada a tobbinek.Neha furan megy.Emiatt lehet?Lehet ebbol problema?
2013. aug. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, esetleg le tudnád fényképezni? Könnyen lehet, hogy emiatt megy furán a kutya, de igazából nem tudom ezen lehet-e segíteni.
2013. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törzskönyves a kutya, vagy szaporítótól van? Mikor alakult ez ki nála? Csak mert gondolom nem két nap alatt, így gondolom el kéne vinni orvoshoz.
2013. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, most megnéztem a kutyám mancsait de még mindig nem tudom felfogni amit a kérdező írt. ez valami totál durva deformálódásnak tűnik nekem.


sanszos hogy az a kutya egy igen pocsék szaporított kutya. láttam már facen olyan stafféle kutyát aminek merő borzalom volt a két mellső lába mégis mindenki azt írt milyen gyönyörű...


viszont ha ez a dolog nemrégen alakult ki akkor az egyetlen elképzelésem hogy valamilyen baleset következtében eltörtek az ujjai és emiatt deformálódott el és feltehetőleg a fájdalom miatt furcsa a járása. viszont akkor nem itt kellene kérdezősködni hanem irány a doki.

2013. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Regebben normalis mancsa volt,kb ket honapja ilyen nyulank.Ahogy nezem,nyulmancsnak hivjak ezt a format,ami neki van.a talpparnai rendben allnak,csak felulrol nezve hosszuak az ujjai.Angol kutya,gondolom,szaporitotol,mert torzskonyve nincs.En a novekedese miatt nem vittem eddig orvoshoz,arra gondoltam,mivel neha aranytalanul no a kis teste,hogy ez majd valtozik.Egyebkent attol,hogy nem standard a mancs formaja,lehet egy kutya szep.En sem tovabbtenyesztesi celbol tartom a kis dragat.
2013. aug. 15. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

le tudnád fotózni?


csak mert az nem túl jó ha a kutya nem tud megfelelően menni. ez is azóta van hogy elkezdett másképp kinézni a mancsa?

2013. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!