Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hat hónapos kutyám folyton...

A hat hónapos kutyám folyton köveket rágcsál, pedig van egy csomó fa meg játék, amit rághatna. Ez normális? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is amikor kicsi volt a Beaglem (bigülöm) ezt csinálta.

Az orvos azt mondta hogy vagy a kinövő fogai miatt vagy azért mert ideges. Ha mentek oltásra kérdezd meg te is.

(de szerintem ezért)

2013. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele egy átlagos napon?
2013. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém három hónapos és ugyanezt csinálja. (játéka is van bőven és sokat is foglalkozunk vele) A doki azt mondta, teljesen normális dolog.
2013. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon nem jó. Ismerősöm kutyáját épp nemrég műtötték bélelzáródással, mert lenyelt egy kavicsot. Valahogy szoktasd le róla! Foglalkozz vele többet, adj neki másfajta rágcsálnivalót.
2013. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem leszoktatni kell a kutyák ösztön lények. Kis korban mindegyik kutya ezt csinálja a foguk miatt mert nőnek és fura nekik nem lehet leszoktatni.De a köveket nem jó ha rágcsálja a fát kéne rágcsálnija. Vegyél szalonna illatú és szalonna ízesítésű sprét egy kutya boltban és fújj be egy botot vagy az egyik fa játékát.
2013. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsd a kőről és add neki a fát. Vagy vannak ezek a bőrből préselt cuccok. Bármi, csak ne kő legyen. Ismertem olyan kutyát, aki ugyanezt csinálta, mondjuk ő frusztrált is volt, és 4 éves korára az összes elülső foga lekopott az ínyig. :S
2013. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!