Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves gazdik! Ti hogyan...

Kedves gazdik! Ti hogyan etetitek a kedvenceiteket (BARF-fal/nyersen, kereskedelmi forgalomban kapható táppal/konzervvel, vagy házi koszttal), és miért?

Figyelt kérdés

Állatorvossal meg szoktátok beszélni a kedvenceitek táplálását, vagy az internetről, fórumokról tájékozódtok? A válaszaitokat előre is köszönöm :) Mindenkinek megy majd a zöld kéz :)

Csak szeretném látni, átlagban ki hogyan etet.



2013. aug. 15. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kutyám van Én konzervvel, néha házi koszttal, meg hogyha mi husit eszünk, akkor természetesen kap belőle ő is.Szoktam ilyen száraz kaját is adni neki.Bár ő legjobban a házi kosztot szereti.:)Születésnapján például tortát kapott. Kolbászos tortát csináltam, de volt benne csirke is, és egy kis tojás.Nagyon ízlett neki.:)Imádom a kutyámat!:)Amúgy az állatorvossal is szoktam erről beszélni, és plusz tapasztalat, és net. Hát kb. ennyi.Szép napot, és jó kutyázást!
2013. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
már ha kutyád van.
2013. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én főzök rá, mindent összeválogatva. tulajdonképpen azt is mondhatnám hogy barf csak megfőzve. igaz újabban a husit nyersen kapja, de ez még nincsen olyan régóta.


a doki nemrég látta amikor a féreghajtót vettük neki, hát el volt ájulva és nagyon dicsérte őt.


mivel van időm ezért igyekszem őt a lehető legtermészetesebben táplálni. ha nem lenne időm akkor valami minőségi táppal etetnék. nem vagyok ebben jártas de ahogy nézegettem itt néhány kérdést gondolom a taste of wild lenne az. vagy valami hasonló.


maradékot nem kap, és hogy őszinte legyek a konzerv kajáktól sem ájulok el, így hát azzal sem etetnék.

2013. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát én még csak kacérkodom a BARF-al sokat is olvastam a témában, de vagy elkerülte a figyelmem, vagy nem tudom...de egy 3 kg-os kutyát hogyan érdemes etetni?


Ha valaki gyakorló, 3 kg-os kutya BARF etetésével kapcsolatban megosztaná velem?


Előre is köszönöm:)

2013. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szeretem, tisztelem az állatorvosunkat...hehe ezért is járok hozzá, de sajnos etetés ügyében nem igazán vannak toppon:((
2013. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Száraztáppal etetek (brit care bárányos-rizses). Gyakorláshoz, motiváláshoz kap husit (főttet, nyerset, mikor hogy) vagy sajtot, ha magasabb ingerkörnyezetbe megyünk, de ez csak kiegészítés.

BARF-ban is gondolkodom, de még a tájékozódási fázisban vagyok, úgyhogy nem állítom biztosra, hogy váltani fogok.

2013. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Táppal etetek, mert a városban, ahova költöztünk 1 hete, m3g nem találtam nyesedékest. Mihelyst találok, visszaállunk husira.
2013. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddg Brit Careval etettem, most váltottam BARF-ra. A tapasztalataim eddig pozitivak. Sokkal közelebb van a természeteshez mint a legjobb minőségű táp. A váltás egyik napról a másikra volt és semmi gondot nem okozott. A kutyák sokkal szivesebben eszik, és jobb a kondijuk, széklet kevés, nincs puki, szőrük gyönyörű.
2013. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én Brit Care-el etetem. Mert egyszerű, mivel kistestű a kutya elég olcsón kijön, és minden meg van benne amire szüksége van. :)

Állatorvost is megkérdeztem mi a véleménye erről a tápról, kiderült, hogy ő is ezzel eteti a kutyáit. :)

2013. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ivartalan cica: Brit Sterilised ivartalanított cicáknak való táp.Ehhez kap heti 4-5 napom csirkemell darabkákat.


Stafford 2 éves kutyánk: Brit Prémium Adult L,+heti 3x csirke vagy egyéb hús.Ritkán (havi 3-4 alkalommal) pedig 100%-os konzerv.(Landfleisch,Animonda Gran Carno,Kennel's Favorite)


Keverék kutyánk 11 hónapos(csirke,gabona és bolha allergiás): Brit Care Lamb & Rice,heti 1x a fentebb felsorolt konzervek egyike,csirke mentesen.



Amint lesz lehetőségem,főzni is fogok nekik,de a tápot akkor sem hagyom el teljesen.

2013. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!