Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász meg nevelése?

Németjuhász meg nevelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogy nevelhetném meg?van egy két éves németjuhász kutyám és nem bírom meg nevelni.egyfolytában ugrál be kapja a kezem de legalább nem harap.sokan mondták ,hogy csináljam de még úgyse tudnátok tippeket adni ,hogy szoktasam le erről,le lehet egyáltalán vagy meg fog komolyodni?
2013. aug. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy neked miket mondtak, hogy hogy csinald, de valoszinuleg azzal van a baj, hogy nem te vagy a falkavezer. Eloszor is a rangsort kene rendezni. Olvass sokat a falkavezersegrol es tartsd be a szabalyokat. Legyen vele hatarozott es kovetkezetes! Azt ne vard, hogy magatol meg fog javulni, egy ket eves kutya mar nem kolyok, hogy komolyodjon. Ha vegkepp nem megy akkor keressetek egy kutyasulit!
2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
nekünk is ilyen van, de már hozzászoktunk hogy ilyen gyerekes éretlen. Ráadásul 3 éves. Mondjuk annyira ne mugrál és nem kapja be a kezünket, de azért eléggé benne van még a gyerekkori viselkedése...
2013. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj apukámat tiszteli a legjobban csak apum általában nincs itthon és ideje meg neveli:c de azért köszönöm!:)
2013. aug. 15. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat en semmikepp nem torodnek bele.

Az enyemmel is igy kezdtuk es miota falkavezer lettem azota minden sokkal konnyebb. Siman ki tudok menni az utcai ruhamba is, mert nem szakitja ki es nem koszolja ossze az ugralassal. Tudunk tole enni, szalonnat sutni, barmit.. Szoval amit a 2. Irt azt inkabb ne! Sose keso megnevelni es nincs veszve semmi. Hajra!

Ha felugrik es megfogja a kezed hatarozottam, hirtelen lokd le.

Ha ez nem valik be, akkor ra se nezz addig meg nem fejezi be?

2013. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos apudat tekinti falkavezernek. De ez nem azt jelenti, hogy csak ra hallgasson. Nalunk pl. En vagyok a falkavezer, de ugyanugy anyum, tesom, vagy barki el tudja vinni setalni. Es hallgat rajuk, keritesen belul es keritesen kivul is.
2013. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. aug. 15. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Tessék, az alapok: [link]
2013. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
á köszönöm!!!
2013. aug. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!