Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky nevelése, lefoglalása,...

Husky nevelése, lefoglalása, ötletek?

Figyelt kérdés
8 éves, szófogadó husky kan, menhelyen, le kell foglalni minimum 2 hétre, nem nagy kennel - mivel tudom elfoglalni, hogyan fárasszam le, milyen rágnivalót szeret, stb. Még nem nagyon volt nálunk husky, én még egyel se találkoztam, azt már észrevettem, hogy nagyon más mint a többi kutya. Ezért a kérdés. Köszi a tippeket.
2013. aug. 15. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem igazán értem, hogy miért kerül 2 hétre menhelyre. Mindegy. Ha van lehetőség és apportos, labdázz vele, tanítsd trükkökre, de nekik az igazi öröm a futás (pl. bringa mellett).
2013. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, h menhelyen van a kutyus és 2 hétig karantén, aztán max. utána mehet új gazdihoz.
2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, szóval 2 hétig tuti, hogy nem kerülhet ki, addig biztos itt lesz. Főleg a lemozgatás a kérdés (labdásak-e?) illetve ha egyedül van, üvölt. Gondoltam, valami rágnivalót adok neki, általában mit szeretnek?
2013. aug. 15. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább egyedfüggő!

Próbáld meg kitapasztalni!

2013. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha igen, csak ugye nem sok idő jut kitapasztalni.. De persze az lesz belőle...
2013. aug. 15. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden esetre szurkolok :)

Hol van helyileg a kutyus?

2013. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentésnek írjatok majd szerintem!

[link]

2013. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szlovákiában... És jól megvagyunk, egyelőre, köszi
2013. aug. 16. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!