Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves westiemnek tudnátok...

10 éves westiemnek tudnátok ajánlani szárnyasmentes minőségi senior tápot? Acanából és Britből találtam csak szárnyasmenteset, de nem tudom melyik lenne jobb neki.

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán senior tápra váltani? Kutyusom nem ivartalanított, minőségi tenyészetből származik. Pár öregedési jel megfigyelhető nála, ezért gondoltam a tápváltásra.

Előre is köszi



2013. aug. 15. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezekből tudsz választani. A brit care szerintem akkor is jó ha nem senior.
2013. aug. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a link meg lemaradt :-)

[link]

2013. aug. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ivartalanítani nem csak azért fontos,mert törzskönyves vagy épp nem az.Nem írtad,hogy kan vagy szuka,de ebben a korban már egyikkel sem tenyésztenének és a legelső szempont az ivartalanítás mellett,az az egészségügyi problémák megelőzése.Rákos daganatok,szukánál gennyes méhgyulladás stb. Ezek mind az ivarosságtól alakulnak ki főképp,bármilyen kutyánál és főleg idős korban.A gyógyítása így is úgyis az ivartalanítás,csak még szenved is mellette a kutya és lehet,hogy a betegségbe belehal.


A tápos kérdésre válaszolva,a Brit Care Lamb & Rice tápot tudom ajánlani.Nekünk a kölyök keverék kutyánk allergiás a csirkére és pár gabonafélére is,de attól a táptól semmi baja.

2013. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket, egyre jobban a Brit táp felé hajlok:)

8 éves korában fogadtuk örökbe egy nagyon távoli ismerősünktől, és eléggé rossz állapotban volt, az allergiás tüneteket sikerült megszüntetnünk tudatos táplálással, leszedettük a fogkövét, stb. Az állatorvosunk szerint nagyobb kockázat lenne most ivartalanítani mint nem, mivel a fogkőeltávolításnál szükséges ébresztős altatást is nehezen viselte. Fiú kutyusról van szó, és eszünkbe sem jutott pároztatni, ez a tenyésztők dolga.

2013. aug. 16. 18:59
 5/8 catygirl ***** válasza:
royal canin West highland white terrier 21 ettől gyönyörű lesz és egészséges erős enyém ezt eszi
2013. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! A royal canin baromfis, ez nem okoz a kutyusnál gondot? vagy a tied nem allergiás?
2013. aug. 17. 19:39
 7/8 catygirl ***** válasza:
0%
De ebbe nem úgy van baromfi, ezt még a leg alergiásabb westie is eheti enyém is az
2013. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Catygirl, te butaságot beszélsz.

Kérdező ne adj neki rc csirkéset, már csak azért sem mert a csirke tollból nyerik a fehérjét, ami gusztustalan. Hippoallergén tápot adj neki.

2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!