Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkimat mindig viszem...

Takacs Evi22 kérdése:

A yorkimat mindig viszem falura, aztan megfürdetem ortosannal, soha semmi problema nem volt. Most meg a fejen piros a bőre, a ket füle mögött mar kis sebecskek vannak, ahogy kivakarta. Mi lehet az, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kentem neki framykoin fertötlenitö puderral,de vakarja, adtam ra pulcsikat,hogy annyira ne kaparja ki a hegyes körmeivel.Segitsetek!

2013. aug. 15. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a ortosan ?
2013. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mivel fürdeted, és minek, és mivel kened, és milyen állatorvos mondta, hogy ilyenekben úsztasd a kutyádat, és egyáltalán, milyen falura jársz te, ami után nem elég letörölni a lábát?
2013. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

hát a sok vegyszertől ne csodálkozz..

te szeretnél rendszeresen hypóban fürdeni? vagy tetűirtóban?

2013. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, és ne kísérletezz vele mindenféle vegyszerrel. A ruhát meg felejtsd el, nyár van. Lehet az is idegesíti.
2013. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túlvegyszerezted.
2013. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az ortosan az tetü-bolha-kullancs elleni sampon.

A többieknek üzenem, hogy bevehetik. 5 eve semmi baja se volt egy kis sampontol. akumi:menj anyadba. en nem retkes vagyok mint te hogy ket orat kint futkos,aztan csak a labat törlöm meg. A ruha meg nem zavarja,söt,imadja. letszi olvassatok el a kerdest,nem a ruhatol viszket,hanem raadtam,hogy ne vakarja ki a hegyes körmeivel. es a framykoin nem vegyszer,fertötlenitö puder,kisbabak köldökere is hasznaljak. es el is mult mara neki. azt hittem itt legalabb vannak normalis emberek,en vagyok a buta hogy azt hittem.

2013. aug. 16. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:
nem azért vagy buta, hanem azért, mert nem veszed észre, hogy azzal amit most csinálsz, többet ártasz a kutyádnak mint használsz.
2013. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem tipikus plaza retek lehetsz, tipikus meg irni sem tudsz! Arany mazzal bevont gagyi..... Inkabb koszond meg h segiteni probalnak! Senki nem mondta h tyukszarban futtasd a kutyad, ha meg rokonokhoz, csaladhoz mesz, szegyelld el magad h utana meg igy viselkedsz..... Szanalom.....
2013. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálok tárgyilagos lenni...(NEHÉZ LESZ...)

A gyakori fürdetéstől a védőréteget lemostad a kutyáról és bőrgyulladása van.Állatorvoshoz el kell menni,majd fel ír antibiotikumot.A kutyát 1-3 havonta lehet fürdetni,különben megbetegszik,mint ez esetben.

2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni mennyire szereti egy kutya a tomboló hőségben a ruhát. A kutyád a seggét nyalja, szájfertőtlenítőt ugye azért nem adsz neki? Vagy domestost itatsz vele? Próbáld megy, hogy nem fürdeted ész nélkül. Menj vele állatorvoshoz, és kezeld kutyaként szerencsétlent. Jön a tél, majd ha hüvösebb lesz adhatsz rá pulcsit. Addig marha felesleges.
2013. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!