Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapos Amstaf,...

Van egy 5 hónapos Amstaf, kutyánk a férjem a "falkavezér" ez már kiderült, mostanában kezd velem agresszívan viselkedni ha megfenyítem jobban ugrál harapdál, és nem nagyon akar rám hallgatni. Mit tehetnék hogy rám is ugyan úgy halgason és tiszteljen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amit a férjed, például. De ha ezeket átolvasod, könnyebb lehet:

[link]

Még könnyebb, ha kerestek egy jó kutyasulit (illetve hát ovit az ő korában), ahol ebben is tudnak segíteni.

2013. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy játszana a kutya , azért ugrál harapdál? :D

Az én 5 hónaposom, nagyon eleven, és eléggé be tud indulni ha játszhatnékja van. Akár még azt is hihetné valaki, hogy agresszív, ha nem ért hozzá az illető. :*

2013. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ráadásul sokat foglalkozunk vele: hosszas és kimerítő játék, majd séta. Tanítgatás, kaja. Aztán elvan egy kicsit, és megint elölről ugyanezek.

Attól függetlenül séta elején olyan, mint egy kis rakéta, a játékait pedig úgy vadássza le, mint valami ádáz véreb. :D

2013. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én olyankor egyszerűen nem foglalkozom vele. Ha olyankor jelzi, hogy játszani akar, illetve kotnyeleskedni kezd, ha épp mást csinálok... nem szólok hozzá semmit, viszont éreztetem vele, hogy ez nem az ő ideje.
2013. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!