Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lelógó fül vagy a felálló...

A lelógó fül vagy a felálló fül gén az erősebb?

Figyelt kérdés
Majdnem semmit nem értek ehhez, de azon vitatkoztunk hogy én azt mondtam, több lelógó fülű keverékkutyát látok mint felálló fülűt, erre azt mondta hogy csak azért, mert kevesebb felálló fülű fajta van, ezért kevesebben vannak az azok keverékei is. Viszont én már csomószor láttam lelógó fülű németjuhász keveréket is, ami amellett van, hogy a lelógó fül az "erősebb".
2013. aug. 16. 01:26
 1/5 A kérdező kommentje:

Na ez elég értelmetlen lett...:D

Szóval, haverommal vitatkoztunk, melyik kutyából látunk többet és miért. Szerinte lelógó fülűből, de azért, mert ilyen fajtából, és azok keverékeiből is több van. Szerintem is lelógó fülűekből, de nem azért, mert többen lennének, hanem mert a keverékeken ez jön ki, mert szerintem erősebb ez a hajlam, vagy mi.

2013. aug. 16. 01:33
 2/5 anonim ***** válasza:
A felálló fül az erősebb, mert azt legalább tudja mozgatni!
2013. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme a kérdésednek. Egyik sem erősebb a másiknál, más-más mindkét fültípus, ennyi. És mivel több a

lógó fülű fajta, így nyilván több kóbor kutyának van lógó füle, mint álló.

2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


2es! Miért, a lógó fület nem tudja mozgatni? Ez nagyon hülye válasz volt a részedről... :/

2013. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az csak lóg, de bocs -,-
2013. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!