Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam rendszeresen kiszokik...

A kutyam rendszeresen kiszokik mar szinte mindent probaltam megis valahogy mindig kijut! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 eves a kiskutyam kan tibeti terrier es allandoan kiszokik. Nagy kertes hazban lakunk es mar az egesz kerites korbe van drotozva megis mindig kimaszik valahol pedig napi rendszeresseggel viszem setalni reggel es este! Tobb kutyas ismerosom is azt tanacsolta hogy mivel meg ilyen fiatal kossem ki es akkor megtanulja hogy nem szabad neki kimenni! Tegnap ota ki van kotve kiveve amikor jatszunk delutan, latszik rajta hogy elkeseredett de abszolut nem agressziv jol viseli a korulmenyekhez kepest, viszont en szornyen erzem magam miatta mert latom hogy nem orul neki de vegso elkeseredesemben nem tudtam mar mashoz folyamodni! Kerlek segitsetek egyket tippel mert egyszeruen nem tudom ezen kivul mit tehetnek meg! Elore is koszonom!

2013. aug. 16. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha kimászik akkor a legegyszerűbb a kerítést úgy módosítani hogy a teteje törjön befelé úgy 45fokba kb olyan 30centi hosszan. Azon nem mászik ki többet :)
2013. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a kikötéstől egy idő után szépen be fog dilizni a kutya...


fogadjunk hogy ivaros és azért szökik mert érzi a környéken a tüzelő szukák szagát?

2013. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekünk is az ivartalanítást javasolta az állatorvos, de azt mondta, lehet utána is kimegy majd, ha hozzászokott.
2013. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás, sok mozgás, aktív séta, tanítás, nevelés, kerítésmagasítás. A tibeti terrier energikus és akaratos, le kell foglalni, különben megoldja magának.
2013. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!