Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most miért csinálja ezt a...

Urbán Bence kérdése:

Most miért csinálja ezt a Staffim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már elmúlt 2 éves az amerikai staffordshire terrierem. És mostanában elkezdett harapdálni, csipkedni, durvábban játszani. Ilyet eddig még sose csinált! Mit gondoltok, most vált ivaréretté és azért csinálja?



2013. aug. 16. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

vagy te gyengébbé a szemében.. vagy egyszer hagyta neki valaki és azért kezdte el. Vagy csak hasonlót hagytál neki és szépen fokozatosan kifejlődött ilyenné a játéka. sok minden lehet.

Amúgy most lett vége a tüzelési időszaknak az is közre játszhat.

2013. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak most vált volna ivaréretté, az elég nagy gáz lenne. Valószínűbb, hogy egyszerűen csak mostanra jutottatok oda a nem megfelelő nevelésben/tartásban, hogy ezt a viselkedést gondolja oda illőnek, de ennél bővebben ennyi infó alapján nehéz mondani.
2013. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A gondozása teljesen jó, naponta játszunk vele, minden nap friss vizet, teli kajástálat kap. Nem hiszem, hogy a gondozás miatt lenne ilyen. Egyébként ezt azóta csinálja mikor tesóm nekem futtatta a kutyát én meg megijedtem, és arrébbugrottam. Lehet, hogy itt hibáztam?
2013. aug. 16. 14:40
 4/18 A kérdező kommentje:
De nagyon szelid kutya, mikor közeledünk hozzá, még a fejét lehajtja, és nagyon nagyon okos kutya. Sokat foglalkoztunk vele
2013. aug. 16. 14:43
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Napi séta, fizikai fárasztás? Arról nem esett szó. Nem törpehörcsögötök van, hanem egy energikus sportkutyátok, a napi labdázgatás meg a kert bőven kevés neki. Ha túl sok a felesleges energiája, attól simán elkezdhet kapdosni meg harapdálni, ha úgy jön ki rajta a frusztráltság.
2013. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

mondjuk engem érdekelne a teli kajástál mikéntje is azok mellet amit akumi mondott.

Mennyit kap enni és hogy kap enni? pontosan ez ami érdekes lehet.

2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kaját úgy kap hogy kap tápot is, meg ami nekünk megmarad azaz csont meg ilyenek, maradék húsok ilyenek. Napi séta meg nem nagyon van mert az apám sarka el van törve én meg nem birom a kutyát, mert menne rá többire, de a kertben eléggé le szoktok fárasztani, meg ott szoktuk sétáltatni
2013. aug. 16. 15:07
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Nah akkor meg is van a probléma forrása.. szerencsétlen kutyát ki kéne vinni sétálni meg mozogni. Napi 2-3 óra aktív mozgás is kellhet neki. És itt nem csak sétafikálásról beszélek..


A kajánál amúgy arra lettem volna kiváncsi hogy egész nap előtte van e és hogy hogy kezd el enni.(azzonnal benne van a feje a tálban mikor még le se raktátok pl)

2013. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A teli kajástálat meg úgy értem, hogy minden nap friss kaját kap
2013. aug. 16. 15:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor kezd el enni mikor mikor elmegyünk a helyéről addig rá se mer nézni a kajára
2013. aug. 16. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!