Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutyusért?

Rogi0513 kérdése:

Mit tehetnék a kutyusért?

Figyelt kérdés

A közelünkben van egy utca, ahol minden nap szoktam biciklizni, és pár napja feltűnt egy keverék kölyök az utcán. Rohan mindenki után, elvágja magát, hogy simogassák, vakkantgat. Utánam is utánam jött, de szerencsére le tudtam rázni. Gondoltam csak kiszökött egy kertből. Másnap amikor arra mentem már a kertből figyelt, és ekkor megnyugodtam, hogy tényleg csak véletlenül kizárták.

Szóval elmentem az utca végére és mire visszaértem a kölyök kibújt valahol a kerítésen és megint utánam futott. Így van ez már 3-4 napja. Nem tudom, hogy hol bújik ki, mert soha nem láttam még, mégis kint van! Attól félek, hogy elüti valami autó és elpusztul. Mit lehetne érte tenni?


2013. aug. 16. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Szólj a gazdának, hogy keresse meg azt a lyukat ahol kibújik a kutya.
2013. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csöngess be, amikor ezt tapasztalod. Ha nincsenek otthon, írj egy üzenetet a gazdinak, hogy a kutyusuk kiszökik, keresse meg, hogy hol, ha nem akarja, hogy elvesszen/baja legyen.
2013. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!