Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok JÓ nápolyi masztiff...

Tudnátok JÓ nápolyi masztiff és bordeauxi dog kenneleket Magyarországon?

Figyelt kérdés

Esetleg ha valakinek van ilyen kutyája tenyészetből...a tenyésztőről véleményeket is meghallgatok.

Köszönöm


2013. aug. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, működnek-e még, és sajnos kutyám sincs tőlük, de egy régi kutyás könyvben az Ő kennelükből voltak a kutyák lefényképezve és mindkét fajta nagyon tetszett.

nápolyi: Fruit d'Amour

bordeaux-i: Tanakajd

2013. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne ma már normális tenyésztő ezekből a fajtákból, főleg nem nápolyi masztiffból. Eléggé elcseszték őket :(
2013. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megnéztem a kennelt,amit az első írt.Nápolyinál az kb. nagyüzemi kutyagyártásra emlékeztet nekem,és nem egészen olyan a kutya,ahogy elképzeltem.És rengeteg kutyája van...ez már felveti bennem a szocializáltság kérdését,illetve,hogy mit csinál ennyi kutyával?

De köszönöm a linket és a választ is,keresek tovább :)


A bordói kennel kutyái tetszenek és volt is idén júniusban alom.

2013. aug. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!