Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem eszik a kutya akkor...

Ha nem eszik a kutya akkor feltetlenul beteg?

Figyelt kérdés
Szokasosan elvittem a kutyam este setalni, de tovabb maradtunk, mint szoktunk es mire hazaertunk besotetedett ezert, a jatek meg a tanulas most kimaradt. Most mentem megetetni, teljesen be volt borogve, rohangalt ugralt nem bir magaval. Letettem neki a kajat, bejottem, hogy viszek neki friss vizet mikor mentem ki mar az ajtoba allt, na mondom 'ilyen gyorsan megetted?' hat nem ette meg.. Odamentunk kionottem neki a vizet, aztan meg folytatta az evest, majd megint otthagyta es akkor elvettem tole. Teljesen be van porogve amugy.. Nem evett sokkal tobbet, mint szokott. A macska levest kapott es annak a maradekjat ette meg meg, de hat az semmi nem volt.. A tap utan bofogott is egy nagyot. Most akkor beteg? Vagy miert nem vacsorazott?
2013. aug. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyeld holnap is. Ha este sem eszik, akkor valóban nem stimmel valami.
2013. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye ejszaka nem lesz baja? Dokihoz csak holnap tudom vinni, ha ugyvan.
2013. aug. 16. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. De nem lett baja. Remélem a tiédnek sem lesz semmi baja:)
2013. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat remeljuk. Lehet, hogy csak tulsagosan be van porogve es nem erti, hogy miert nem volt jatek?! Mert tenyleg nagyon jo kedve van, setanal se volt semmi a szeklete normalis volt. Evett is, csak kozbe rohangalt ide oda es otthagyta.
2013. aug. 16. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baja. Hiányolta a szokásos addigi ceremóniát. Ha evett mást, akkor nincs semmi baj. Az enyém kész cirkusz, mire megeszi a kajáját. Mostanában nem nagyon eszik ő sem. Erőltetem, így nagy nehezen megeszi.
2013. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem tanácsos rendszerhez, bevett rituálékhoz szoktatni. Mert ha kimarad valami akkor lehet részéről gond, nemtetszés. Nállunk pl ősszevissza vannak a dolgok, hol előbb, hol később van kaja. Esetleg kimarad egy-egy. Van hogy játszunk előtte van hogy nem. Szerintem ne aggódj, nem lesz gond.
2013. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!