Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog milyen kategóriás...

Cicvarek kérdése:

Happy Dog milyen kategóriás kutya táp kivájó közép nem valami jó?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én etettem azzal 2 kutyámat is Junior korban.Váltani kellett,mert mindkettőnek ment tőle a hasa és nem fejlődtek.


Sok a gabona benne,kevés a hús,ha csak nem a csúcskategóriát választod belőle,asszem' az a supreme,de ebben sem vagyok biztos,akkor egy kalap kaki.Nekünk nem vált be.Annyi pénzért meg főleg nem,amennyit kérnek érte.


Azóta Brittel és Brit Care-rel etetek,pénztárca barátibb és sokkal jobb minőség.

2013. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4% hús, tele van szójával (nem kell feltüntetni) nem jó táp.
2013. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pincsi19 ***** válasza:
kiváló!!!
2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pincsi19 ***** válasza:
Nem igaz!!! Tele van hússal egészséges valódi tápanyagokkal ccsúcsminőség!
2013. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te Pincsi gyerek,melyik táppal kevered össze...??


Vagy nem tudsz olvasni,hogy mi szerepel a happy dog összetételeinél??....

2013. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pincsi19 ***** válasza:
44%
Az összes ismerős tenyésztő kedvenc tápja szóval igencsak nem számít a hamis véleményed.
2013. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ó,hogyne :D Akkor csak pár kennelnevet mondj már abból a sok ismerősödből,ahol ezzel etetnek és díjnyertes kutyák vannak :DD


4% hús van benne,nevetséges.

2013. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pincsi19 ***** válasza:
Nem akarok veszekedni de a happy dogbol pontosan melyik fajtában van 4 % hús? Azt tudod hogy ha hamis dolgot terjesztesz róla akkor megbüntethetnek írd le légyszíves melyik fajtáról beszélsz.Kimegyek lefényképezem az összetevőket és ennyi kösz
2013. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem láttam,hol írtad a tenyésztőket akik azzal etetik a csodás kutyáikat,és persze mind az ismerősöd :))


Ha nálatok van Happy Dog,akkor el tudod olvasni az összetevőket,értelmezni is próbáld meg,abban nem tudok segíteni.

2013. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dakota11 válasza:

Kiváló.A kutyám imádja (premium).Szerintem ezen fölösleges vitatkozni van,amelyikben sok hús van,meg olyan is , amelyikben kevesebb,viszont az gazdagabb zöldségekben...stb. Szerintem ez egy jó tulajdonság. A HAPPY DOG NEM EGYOLDALÚ!

www.happydog.de :) Én csak ajánlani tudom.

2013. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!