Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem erdekel mostanaban...

Miert nem erdekel mostanaban a kutyam?

Figyelt kérdés

Ne ertsetek felre, megvan a napi foglalkozas, a seta a jatek MINDEN.

DE! Eddig nagyon feltettem (2 honapja kaptam meg), de annyira, hogy minden kis hangjara rohantam ki az udvarra, este/ejszaka orankent neztem ki hozza, hogy nincs-e valami baja, vagy nem-e szokott el. Ha kimentem es nem jott az ajtohoz egybol mar panikoltam, minden kis hulyeseg miatt az orvoshoz akartam vele menni (pl. A melegbe nem volt kedve jatszani, fogott egy madarat es beleevett, nem izlett neki az uj tap, vagy epp nem volt olyan jo kedve) szoval rettentoen feltettemm mindentol. Mostanaban este nem szoktam kinezni hozza, reggel nem az az elso, hogy panikolva rohanok ki, hogy minden oke-e vele. Hanem megreggelizek, feloltozok es csak utana megyek ki es indulunk setalni. Ha elmegyek valahova mar tudok massal is foglalkozni es nem csak az jar a fejembe, hogy mi van vele, megvan-e jolvan-e?! Egyszeruen attol felek, hogy ez annak a jele, hogy meguntam a kutyam. Ugye nem?


2013. aug. 17. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem meguntad, megszokod lassan. Biztonságban érzed. Azért teljesen nem kell elhanyagolni!
2013. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy is. Csak mostmar megszoktad, gondolj bele milyen lenne 15-20 even keresztul izgulni minden mozdulataert.
2013. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy ahogy ő is teis megszoktad, hogy ott van nem kell vele a nap 24 órájában vele lenni ha rendesen van vele foglalkozva napi kb 1 órát akkor szerintem elég neki az sem jó ha hozzászokik ahhoz ,hogy egész nap vele vagy
2013. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

azert szerintem napi 1 ora eleg keves. Bar ez egyedfuggo. Biztos van amelyik kutyanak eleg 1 ora, az enyemnek az is keves lenne, ha folyamatosan vele lennek. Amugy sose szamolom az orakat. Amikor ugy latom, hogy van kedve akkor jatszunk, ha kitalalok valami uj trukkot akkor megtanuljuk, ha csunyanak latom a bundajat akkor megfesulom/megfurdetem. Egyedul a reggei seta (8korul), es az este seta (6-9korul, valtozo, hogy mikor indulnuk), de ez az ami rendszeres.

2013. aug. 17. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodtál, nyugi ez a jó, hogy nem óvod minden szél fuvallattól. Én kezdettől fogva ilyen voltam, persze féltettem, de amint láttam hogy nincsen baj, nem kellett stresszelni. A napi foglalkozás megvan, akkor aztán nem untad meg. Egyébként kíváncsiságból milyen kutyusod van?
2013. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Foxterrier keverek, de sokan azt hiszik ra, hogy fajtatiszta.:) menhelyrol van

es koszonom a valaszod!

2013. aug. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!