Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 éves kutyám így viselkedik...

5 éves kutyám így viselkedik pár hete: leül, elkezd jobbra-balra hintázni, a fejét felemeli a magasba, a végén már nyüszög is, pár percenként felugrik fektéből, oda kap a hátsó lábához és tépi a szőrt, nyalja a semmit. Epilepszia lenne?

Figyelt kérdés
Nem bolhás, féreghajtózva van,nincs benne toklász az orvos szerint ezek rossz szokások, de szerintem nem az.

#rossz szokás #unalom #localis epilepszia
2013. aug. 17. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez a nyalja magát csak tisztálkodik
2013. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi a kutya napi programja? úgy értem mennyit foglalkozol vele? mennyit sétál/mozog, mennyit találkozik fajtársakkal, különböző ingerekkel?


bűzmirigy rendben?

2013. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szőrtépés és a csillagvizsgáló fejtartás, a levegő nyalása felemelt fejjel, a folytonos vakarózós lábmozgás szerintem nem mosakodás, valami idegi probléma lehet úgy látom, utána néztem egy kicsit és a localis epilepsziának vannak ilyen jelei, de az orvos szerint az eilepszia roham formájában létezik, amit pedig a kutyám csinál, nem roham, mert ha rászólok, abba tudja hagyni.

Naponta 3-szor viszem le őket (még van 2 shih-tzum), reggel és este másfél órát vagyunk lent, délben a nagy meleg miatt csak keveset, a shih-tzu nagyon nem bírja a meleget, itthon is sokat játszunk velük, ivartalanítva vannak....úgyhogy fogalmam sincs, mi lehet ennek a fura viselkedésnek az oka, hiszen eddig nagyon nyugis, nyugodt idegrendszerű kutya volt. Ja és a bűzmirigye is rendben.

2013. aug. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!