Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Dona Von...

Mi a véleményetek a Dona Von Berger ónémetjuhász kennelről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem látok vizsgát a kutyáknál. Legalább egy IPO I-est.

Persze, ha családi kedvencet akarsz, nem annyira szükséges egy munkavizsga.

2013. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer írtam nekik e-mail-t, de basztak válaszolni. Hogy erre nem veszik a fáradtságot, az azért elgondolkodtató....
2013. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én máshonnan vennék, ha szép, és jó idegzetű, hosszú szőrű nj-t szeretnék.
2013. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

sziasztok

szerintem szuper a kennel Tiszta tágas még az is amelyikben épp a tüzelő szuka volt Mi voltunk náluk Nem egy kutyagyár mint sok helyen Nagy helyen szabadon lehetnek a kutyák Látni hogy tényleg nem a pénzre hajtanak hanem a minőségre. Van kutyánk tőlük és gyönyörű Már mi is megszereztük azzal is a BH-t. Az tényleg sajnálatos hogy nem tették fel a kutyák vizsgáit de dp szürést megmutatták és a tenyészszemléket is. Nagyon sok helyet bejártunk előtte de mindenhol csak bekennelezve láttuk a kutyákat. Szabadon egyet sem :(

2015. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!