Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de?

Szeretnék egy kutyát, de?

Figyelt kérdés
Édes anyám azért nem engedi mert ha szuka lesz akkor beszöknek hozzánk más kan kutyát mikor a miénk tüzelne felfeszegetnék a drótkerítést abban az elkülönített udvarban ahol van a kutya. ha pedig kan lenne mindig megszökne ugyan ez miatt mivel tudnám meg győzni? tudnátok mondani valami jó érveket?

2013. aug. 19. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kell a szukát, és probléma megoldva! :-)
2013. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Így van. Ivartalanítás, ennyi... egyébként menhelyen kapsz már eleve ivartalanított szukát vagy kant is:)
2013. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát értem :S csak szerencsétlen kölyköt rögtön műtéttel indítsak hogy idehozom:S
2013. aug. 19. 09:09
 4/8 anonim válasza:
Az én apukámnak gyerekkorában 5 kan kutyája volt, de egyik se szökött el, ha mégis, visszajött :D én kutyáért 2 hónapon át könyörögtem és végül kaptam egy szuka kutyát, de nem volt/van vele ilyen gond. Szerintem kérj kistestű kutyát (bár nem akarok beleszólni) , mert azt könnyebben engedik! De mondom: Kitartás!!!!
2013. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Boxer kölyök lenne választhatnék is van szuka és kan is de nem tudom melyiket válasszam családban maradna a kutyus és elég jutányos áron kapnám meg és nagyon szeretnék de itthon csak a kifogások :S érdekes mód akitől kapnám azoknál sose volt ilyen probléma...
2013. aug. 19. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám van, mindhárom 6-8 hónapos kora körül ivartalanítva lett, és köszönik jól vannak.
2013. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menhelyes kutyám van. mikor mondtuk hogy ő kell akkor ivartalanaították, és hoztuk el. hidd el semmi baja nem lesz tőle. ezekre a kifogásokra ez az egyetlen érv
2013. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön műtéttel kezdeni. 7-8 hónaposan lesznek ivarérettek, addig ráérsz.
2013. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!