Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert nem eszik a kutyam?...

Miert nem eszik a kutyam? Vajon meg van hulve?

Figyelt kérdés
Tappancs kutyam nagyon rosszul nez ki s ha elerintjuk a nyakat sikolt.Egy idoben prusszogott de most mar nem.S nem eszik csak nagyon keveset.Egesz nap csak alszik vagy ul.S egy idoben bujt is el tolunk hogy ne erintsuk el.Anyam szerint meg van hulve s apam szerint elpakol.Ma mar jobban van:ivott es evett de csakis nem javult a helyzete s mind nyalja a talpat pedig nincs semmije se ott,megneztem.A kutyam a fajdalomba meg reszket is mit tegyek?

2013. aug. 19. 10:03
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Talán vidd orvoshoz.... ő megmondja mi a baj? Ay oltásai megvannak?
2013. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég erős fájdalmai vannak a kutyusnak, hogy ha sikolt, nem hiszem hogy csak meglenne fázva. Nemrég hasonló baja volt az én kutyusomnak is. Nem derült ki mi volt a baja, hiába csináltak röntgent is. Kapott vagy 6 féle gyógyszert (antibiotikum gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, görcsoldó stb...) és rendbe jött, azóta sincs semmi baja.

Az egész 10 000 Ft. volt ráadásul Budapesten, egy jó hírű állatorvosnál. Szerintem ennyit megér a kutyusod élete. Magától elég kicsi az esélye hogy meggyógyul.

2013. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

esetleg a nyakoörve nem szoros?

mindenképpen vidd állatorvoshoz még ma!

kinti kutya? mert akkor a meleg miatt fekszik egész nap

az is lehet ,hogy egy hőguta is közrejátszik vidd lakásba olyan helyre ahol nincsen 40 fok

2013. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oltasai mgvannak s kinti kutya , epp most beszeltem szuleimmel s azt mondtak ahogy haza ernek viszik is allatorvoshoz mert felhivtam hogy a kutya megint buj el tollunk.
2013. aug. 19. 10:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Most mar santal is :(
2013. aug. 19. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Na voltatok már dokinál? Mi volt?
2013. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!