Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 13hónapos és 1 2hónapos...

Gino1980 kérdése:

Van 1 13hónapos és 1 2hónapos Amstaff kanom. Ha felnőnek így egymás mellett, akkor van e rá esély, hogy nem fognak marakodni, (nem fogják halálra marni egymást) Vagy inkább szabaduljak meg az egyiktől ami nagyon nehéz lenne?

Figyelt kérdés
Meg lehet e nevelni úgy őket, hogy haverságba éljenek egymás mellett?
2013. aug. 19. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A fenének kellett neked két ilyen kutya, ha azt se tudod, mi erre a barom kérdésre a válasz, és simán képes lenneél megszabuldni az egyiktől (nem akarom tudni, h ez a szó a te szótáradban mit jelent).
2013. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Linkelnél a kutyáidról képet? Az enyém is 1.3 éves.
2013. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szép lenne, ha 2 kan kutyát nem lehetne együtt tartani... Nevelni kell őket + az ivartalanítás is sokat segítene.

Viszont ha nem neveled, és 2 stafford egyszer egymásnak ugrik, akkor ott lesz ereszd el a hajam.

2013. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lITTLE R.


IMÁDOM A KUTYÁKAT! Megszabadulni=Szerető gazdinak ajándékozás.

Amúgy ismerem a kutyákat, csak két kanom nem volt így egyszerre még, és csak a véleményekre lettem volna kíváncsi.

2013. aug. 19. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem ismered a kutyákat,sem a kutyák viselkedését,ha ismernéd nem kérdeztél volna ilyen baromságot.

De két elég makacs fajtájú kutyád van,és lövésed sincs a hierarchiáról meg a falkaszellemről,így azt tanácsolnom,hogy mind a két kutyának keress hozzáértő gazdit.A kutyák érdekeit szem előtt tartva.


Ebből valószínűleg bunyó lesz,még ivartalanítás után is.De ivartalanítani mindenképp érdemes.

2013. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"így azt tanácsolnom,hogy mind a két kutyának keress hozzáértő gazdit.A kutyák érdekeit szem előtt tartva. "

Azért Ti is tudtok marhaságokat mondani... Azért, mert valaki megkérdezi, hogy két kan kutya hogy fér meg egymással, nem kell rögtön azt válaszolni, hogy a kérdező hülye, és keressen a kutyáinak rendes gazdát.

2013. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell rogton a másikat leugatni!!!!!! Nagy az esélye, hogy kaján, játékon osszekaphatnak! Még nagyobb, ha tuzelo szuka lesz a kozelben, és harcolnak majd egymással, kié legyen! A verekedés elkerulésére, elzárva kellene tartani mindkettot, de akkor sosem fog kialakulni kettojuk kozott semilyen kapcsolat! Nemkem is szatff kanom van, amikor tuzel a szuka, a szataff véresre veri a másikat, és már mindenhogy próbáltuk megakadályozni, egyszeruen kerítést átugorta, láncra volt kotve, be volt zárva....de már 3x majdnem megolte a másik kant! Most van neki csinálvagy egy kennel, abba van neki egy bódé és megvan kotve 3,5 méter lancra de csak este!!! így elkerulhessuk a verekedést is (amaz a kan is megvan kotve) és a legfontosabb azt, hogy megmérgezzék a kutyám irigységbol is! Tehát vigyázzni kellm, a kutya nem rosz, nagyon is védelmezo, nekem megfeleloen szocializálva van, és be is van tanítva tehát nappal ott lehet a másik kan kutya mellet, nembántja! Csak ha nincs kint ember, akkor veszélyes ! Ha párzás van, akkor természetesen nemhalgatt anyira, és akkor nappal is ha megyek el othonról, ahová nemvihetem, meg kell kotni, mert átugorná a kaput. Tehát ha ugyes vagy, és ismered a kutyát, akkor be tudod tanítani.....de ha nem, vidd el oket ,,egyszerre,, kutyasuli, vagy trénerhez, nézd a Cesar Millant, o tole tanultam énis, és nagyon sok jo tapasztalata van! Ez késobb ugyis kialakul, de ha már egyszer osszeverekednek komolyabban....ott már mindég fognak verekedni! Nagyon erosok ezek a kutyák, és dominánsak, tehát azt már nehéz lesz kordában tartani, tudom mirol bezsélek! Az ivartalanítással meg lenne esélyed arra, hogy jobban megférjenek egymás mellet!
2013. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi a hibak miat....nemjo a szemem, most fogunk menni a szemorvoshoz...... az ö meg ü betut azert nemirom, mert szlovák a billentyuzetem, és sokáig tartana akkor azokat kiirni! Koszonom a megértést!
2013. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!