Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak? (többi lent)

Mi baja a kutyámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves Német juhász keverék szuka kutyám akit amikor elmegyünk otthonról általában megkötünk mert mindig csavarog de ha otthon vagyok akkor nem megy el, ha hazaértem és elengedtem futott három kört az udvarban és ugrabugrált meg nagyon örült. Most nemcsak hogy nem fut de elég nehézkesen tud menni is olyan mintha a hátsó lábai fájnának, és nagyon bágyadt. Mi lehet a baja?? Előre is köszi!

2013. aug. 19. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet! Lehet, hogy 'csak' nagyon beutotte a labat, vagy raesett valami es faj neki. De lehet mas. Szerintem vigyetek allatorvoshoz!
2013. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz.
2013. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akár mérgezés tünetei is lehetnek
2013. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen állatorvos.

Amúgy valószínű azért szökik el mindig,mert nincs lefárasztva.Az hogy kikötöd nem old meg semmit,csak tüneti kezelés.Naponta több órát kellene vele sétálni,tanítani,játszani.Kerten kívül persze.

Akkor nem akarna utánatok menni.Valamint ivartalanítani sem lenne hátrány.


És mindenképp állatorvos! Akár diszplázia is lehet.

2013. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 ez a lefárasztás kapun kívűl nem biztos, hogy megoldás az én kutyámat vittem sétáltatni és látta máshol a kutyákat állandóan kiakart szökni hozzájuk mikor nem voltam otthon 1x ki is szökött volt egy kisebb balesete is na azóta nem viszem sétálni max a kertben játszom vele
2013. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò válaszolò nem hinném hogy a kevés mozgàs lenne az oka ugyanis közel 15 000négyzetméter áll rendelkezésére, ugyanis farmunk van és nincs mindenhol kerìtés hanem villanypàsztor van a legtöbb helyen.
2013. aug. 19. 13:48
 7/9 A kérdező kommentje:
4.válaszolò nem hinném hogy a kevés mozgàs lenne az oka ugyanis közel 15 000négyzetméter áll rendelkezésére, ugyanis farmunk van és nincs mindenhol kerìtés hanem villanypàsztor van a legtöbb helyen.
2013. aug. 19. 13:49
 8/9 A kérdező kommentje:
elnézést az első kommentet rosszul irtam
2013. aug. 19. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:

A 15 ezer nm nem azt jelenti, hogy elég legyen egy kutyának.Utánatok indul.

Valószínűleg Dp, vagy gerinc baja lehet. Ezt csak röntgennel, orvos tudja pontosan megállapítani.

2013. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!