Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Ellenőrzött" játék sok-sok...

"Ellenőrzött" játék sok-sok kutya között?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy van-e ilyen program, de elmondom, mivel lepném meg a kutyám. Nem értek hozzá, azért kérdezlek inkább Titeket, hátha tudtok valami jót ajánlani.

Szóóval, valami olyan rendszeres foglalkozást keresek a kutyámnak, ami:

-nem kutyasuli, nem kell neki semmit tanítani, vagyis szerintem ezzel rendben vagyunk

-nem kutyaovi, hiszen már felnőtt

-mivel nincs képzés, ezért nincs is olyan horribilis ára, ellenben:


-sok kutya együtt fut, játszik egy normálisan körbekerített, nagyobb területen, mondjuk 1 hozzáértő ellenőrzése alatt.

Szóval annyiban szeretnék mást, mint pl. kiengedni egy futtatóba, hogy többféle játéklehetősége legyen, és legyenek társai, mert általában a mi futtatónkban tavasszal 1 hónapig jönnek kutyák, előtte hideg van, utána meleg van, ősszel sulikezdés, és kb. az én kutyám meg még 2-3 az aki kijár.


szóval, van olyasmi program, mint amilyenre én gondoltam? kutyajátszótér, egy "óvónénivel" és sok játékkal?


2013. aug. 19. 23:27
 1/1 Szilvi & Argos ***** válasza:
Az Ebgondolat kutyaiskolában, illetve az Alfa kutyaiskolákban van felügyelt kutyafuttató, mint szolgáltatás. Keress rájuk :)
2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!