Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én sírok az ilyen kutyás...

Csak én sírok az ilyen kutyás történeteken? (lent)

Figyelt kérdés

szóval vannak ezek a szomorú kutyás történetek, amikre valahogy mindig rábukkanok és olyankor el is olvasom, de mindig szó szerint bőgök rajtuk. ennyire bele élem magam? érdekelne más is van-e így ezzel?

pl: ezen a linken a két történet: [link]



2013. aug. 19. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is így van...
2013. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a második történetet másodjára olvastam már, de így is
2013. aug. 20. 00:10
 3/20 dia1127 ***** válasza:
100%
Szerintem minden állat szerető ember szemébe képesek könnyeket csalni ezek a sorok :) nekem is :)
2013. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg már elegem van az ilyen hatásvadász ömlengésekből. Aki akar, az enélkül is tenni fog az állatokért, aki meg bántja őket mint a sztoriban az nem fog megtérni ezektől. Szóval teljesen feleslegesek, csak lehúzzák az ember lelkét.
2013. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Sír a fene, ezektől a sz@roktól?! Az összes ilyen történet mellőzi a realitást. Pl olyan nincs, hogy a kutya nem érti az embert, mert a nonverbális kommunikációt érti, max nem csinálja amit kéne. Ad2, ha nem is érti, a kutya ösztönösen olyankor az emberre néz és tanácsot vár, nem önhatalmúlag ugatja a napvilágba. Ez különbözteti amúgy meg a farkastól, mert az egymaga próbál boldogulni, a kutya nem.

Másrészt fényes nappal az utcán nem lőnek le kutyák, és mégis hogy az istenbe lehet közvetlen közelről 5ször mellélőni?! Meg az is valószínű, hogy az a család ami kinyiratja a kutyát majd bőg a halálán, és nem is először megpróbálják elzavarni... Jóhogy nem húztak elő a farzsebükből egy, és lőtték ki páncéltörő rakétával a kutyát, mert abban nincs semmi különös...

Talán meghatódnék, ha volna benne realítiás, de így inkább bosszant, hogy komplett hülyének néznek és ilyen hulladék sz@rt tolnak az orrom alá.

2013. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja, meg ezek már évek óta keringenek a neten.
2013. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igazatok van mert a realitás tényleg nemsok benne, de mégis meghat
2013. aug. 20. 00:33
 8/20 A kérdező kommentje:
tudom. nem is most olvastam először csak tegnap megint megtaláltam
2013. aug. 20. 00:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom elolvasni őket, mert rosszul vagyok az ilyesmitől. Én akkor sírtam, amikor az állatmenhelyen a "hol, milyen állapotban találtuk" sztorikat olvasgattam... akkor megfogadtm, hogy többet nem dúlom fel a lelki békémet ilyesmivel. De száradjon le mindkét keze, aki állatokat kínoz. :(
2013. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dori62 válasza:
én is igy vagyok vele
2013. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!