Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Bent kutyánál megtanítani őt a szobatisztaságra viszont kialakítani neki egy olyan helyet a lakásban ahova elintézheti a dolgát akkor amikor éppen nem vagyok otthon de kell neki.
2013. aug. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet! Ha valahova piszkíthat a lakásban az neki olyan mintha mindenhova pisilhetne. Megtanulja visszatartani hidd el. Nállunk a 6 hónapos kistetű kutya simán kibír 8-9 órát ha szükséges. Igaz utánna gyorsan kell menni vele, nem lehet várni mert az örömtől nehezen tartja vissza.
2013. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt hogy hüje vagy
2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Butaság, ne csináld. Ha kutyát vállaltál, akkor bizony úgy kell alakítani az életetekt, hogy valaki mindig le tudja őt vinni. Egyébként sem csak az ürítés miatt fontos a séta: nem hagyhatod ott egész napra bezárva, unatkozik, "rombolni" fog és most nem a te bútoraidt-tárgyaidat féltem, hanem hazamész, látod, hogy valamit szétrágott és még jól meg is fenyíted.... Nem szabad, ő is egy élőlény.
2013. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon bánom,nem is búzdítok erre senkit! De régen lustaság miatt én is így tettem.Igaz sikerült a kutyámat egy helyre szoktatni.Sose pisil sehová máshová csak a konyhába újságra és ha nincs újság akkor is a konyha kövére.Így csak egy helyet kell takarítani.Viszont rájöttem egy idő után,hogy rohadt szarúl csináltam ezt,mert ha nyaralni megyünk akkor is befog vhová csinálni vagy ha albérletbe költöznék(ami lassacskán esedékes) hogy fognak egy felig szobatiszta kutyával befogadni? sehogy!

Általában csak éjszaka,meg délelőtt piszkít arra helyre amikor hosszabban nincs lent amúgy a napi 3x-i séta meg van.

Na és itt jön a másik bukkanó,hogy a családba került még egy kutya, tesómé lett.Őt is a konyha kövére akartuk szoktatni.Mondtam tesómnak,hogy nem jó ötlet!Ő legyen teljesen szobatiszta.

Nem hallgatott rám.A kutyája már 2 éves és heti 2x-3x bepisil vagy bekakil vhová.Nála az egyhelyre szoktatás nem jött össze :/

A szőnyegeket hetente többször ki kell mosni,többször kell takarítani.


Ha tehetném vissza csinálnám az egészet!


Ne kövesd el ezt a hibát,ha utána meg bánod nagyon kemény munkával vagy még azzal se fogod lenevelni arról,hogy becsináljon!!!Gondold el,hogy ha elutazol vagy bármi ott is befog piszkítani.Mivel megszokta,hogy bent is lehet.


Tanísd meg neki a szobatisztaságot normálisan.Ha jól csinálsz mindent 8-9 órát is kifog bírni!

2013. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!