Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatott ajánlanátok?

Milyen állatott ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kutya, macska, tengerimalac kilőve. :)

Mondanátok kis élőlényeket amik elvannak egy kis helyen.


2013. aug. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kutya kilőve, miért ebbe a topicba raktad a kérdést?
2013. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elnyomtam véletlen
2013. aug. 20. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
bolha
2013. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a halak nagyon aranyosak:)nekünk van pár.jó őket nézegetni és ha nem tartasz olyan sokat csak 5-8 kb akkor az akvárium tisztításával sincs sok baj
2013. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan állatra vágysz, ami szőrös és simogatni lehet, vagy inkább legyen a szoba dísze? Emlős, hüllő, vízben élő stb? Így elég nehéz válaszolni...
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem baj, hogy a polcokon mászkál és mindent lever, akkor vadászgörény! :D
2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mucika1997 ***** válasza:

Attól függ milyen kicsi helyre gondolsz.

Egy hörinek nem kell túl nagy hely. [link] [link] egy 30-40 literes akvárium vagy egy kisebb ketrec bőven elég.

Ékszer teki:nekem 60 literes akváriumban van egy, bár elég sok hely kell nekik mert elég nagyra megnőnek. [link] [link]

Nimfa papagáj: sztem a lehető legjobb választás.

Az enyém fél éves és már mondja a nevét. Minden nap kiengedjük a szobába repkedni és rászáll az ujjunkra, kéri, hogy vakargassuk. Egy közepes ketrec ami nagyobb a szárnyfeszt távolsáágánál és persze minden nap repteted akkor elég neki. [link] [link] ő ITT RUDI a nimfa papagájom. Itt még csak pár napja volt nálunk.

Remélem segítettem !:)

2013. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Plüss vaddisznót
2013. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!