Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a neve a kutyátoknak?...

Mi a neve a kutyátoknak? Miért az a neve? Milyen fajta?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 14:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Diesel Amerikai bulldog

Ozzy Amerikai bulldog

Coco Palota pincsi


Ezek a nevek jöttek nem volt semmi meghatározó ami miatt ezt kapták.

2013. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Az én kutyám neve Nala, mert lány, és egyszerű név könnyen megjegyzi és drótszőrű tacskó, bichon havanese keverék. :)
2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
95%

Edy yorkshire terrier


Törzskönyvezett neve: Eduárd tehát ennek a becézése az Edy.

2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

Pöcök Amstaff

Zokni Schnauzer keverék

Fredi Cane Corso-Amstaff keverék


A Fredi név adott volt,mivel mentett kutya.Zokni is menhelyről van,ő Snoopy volt,de nem tetszett így lett Zokni.

Pöcök meg egy aranyos név,egy aranyos kutyára :)

2013. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Jenny, menhelyes keverék. :) És azért, mert olyan "Jenny-s". :D Néztünk kutyaneveket a neten, és ez azonnal megtetszett.
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

Kormi/Kormos Óriás schnauzer

Azért mert olyan fekete mint a korom, és egyből hallgatott rá :)

2013. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
55%
Olyan nevet akartam ami komoly és semmiképpen sem cuki, fantáziátlan (kormi meg ilyenek). Egy könyvben olvastam, amit amúgy borzalmasnak tartottam, egy vontatóhajónak a neve volt ami viharban járta a vizeket és nála sokkal nagyobb hajókat mentett ki a bajból.
2013. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

Minera-keverék. Menhelyről jött, eredetileg cipó volt a neve, de az nekem nem jött be. Gondolkoztunk mi legyen a neve és a család egyik jóbarátja vetette fel ezt, megtetszett és ez lett neki.


Liza- beagle. Ő nálunk ragadt, átpasszolták, hogy segítsünk megnevelni aztán ki akarták vitetni 20ezerért "tenyészkutyának" Németországba. Úgy döntöttünk, hogy akkor már inkább maradjon, ha már úgyis nálunk lakik hónapok óta.


Mona-ő is beagle, őt akkor tudatlanul egy szaporítótól vettük (akkor még nem voltunk tisztában ezekkel a dolgokkal, hogy mi hogy megy), ő pedig azért lett Mona, mert jópofának tartottuk, hogy ha már van egy Lizánk, akkor legyen egy Monánk is. Szoktak is nézni az emberek, amikor sétálunk és behívjuk őket:))

2013. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Zeusz - német juhász volt

White Angel of Pici Dinonso, röviden Dínó - Svájci fehér juhász

Borisz - staffi keverék

2013. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Maya - szibériai husky, a Kutyahideg cimű film főszereplőjéről kapta a nevét, meg hát amúgy is illik rá.:D


Mystic - szibériai husky, azért, mert felemás a szeme, ami régen sosem tetszett, mert nekem túlságosan misztikus.:D Azóta már hozzászoktam, talán a sors akarta igy, hogy pont azért is felemás szemű legyen.:D

2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!