Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lógatni a...

Hogyan tudnám lógatni a kutyámat, ha nagyon hamar megunja, és hogy tudom megtanítani a jó fogást, hogy ne csak az első fogaival harapjon?

Figyelt kérdés
Illetve, hogy tudnám sprinteltetni, ha gyorsabban fut mint én?
2013. aug. 21. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A teljes pofás harapást úgy tudod fejleszteni, hogy egy hurkát, töröközőt magasabbra emelsz és ráfogatod. Mivel nem éri a lába a földet, így muszáj, hogy javítson a fogásán. Úgy is lehet, hogy ráfogatod, aztán emeled ki, így megint csak muszáj lesz javítania a fogásán.


A többit nem tudom :)

2013. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sprinteltetni? Más kutya, labda, bármi után szoktak azért futni, ha akarnak, nem kell ehhez semmilyen különösebb technika, csak a normális tartás játékkal meg más kutyákkal.

A lógatásnál nagyon fontos, hogy egyrészt szeresse a kutya, amire fogatod, legyen neki kényelmes ráharapni, másrészt meg addig vedd el tőle, amíg még lelkes, soha ne várd meg, amíg ő unja meg.

2013. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!