Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnék csinálni?! Nagyon...

Mit tudnék csinálni?! Nagyon kétségbe vagyok esve, egyedül vagyok itthon és a nagytestű (kb. mint egy németjuhász) kutyánk rámászott a palotapincsinkre.

Figyelt kérdés
Arra rohantam ki, hogy vonyít a palotapincsi és megd#gta a nagyobb kutyánk és úgy kellett őket szétrángatnom. A palotapincsi épp tüzel. A szüleimnek nem tudok szólni, apukám dolgozik, anyukám nem veszi fel a telefonját, de nagyon félek, hogy valami baja lesz. Kérlek segítsetek nekem!
2013. aug. 21. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Pff, jófej állatorvosotok van, le akar húzni benneteket, hogy még az ultrahang árát is bezsebelhesse. Csak egy hónap múlva a pincsi már úgy fog kinézni, mintha felfújták volna és szenvedni fog, nem kicsit, mert a nagytestű kölykök túl nagyok a hasában, szét fogják feszíteni a testét, főleg ha lesznek vagy 6-8-an.


Kerek-perec mondjátok meg, hogy ivartalanítani akarjátok, ha meg nem vállalja, akkor vigyétek el egy másik dokihoz. Hidd el, az ivartalanítás a legjobb megoldás, mert akkor nem fog többé ilyen "baleset" történni.

2013. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az utolsóval, ugyanezt akartam írni. 1 hónap múlva már komoly gondok lehetnek.

Keress egy másik állatorvost, mondd el neki, hogy mi történt, és hogy nem akarsz várni, hanem most akarod ivartalaníttatni.

2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
amíg tüzel nem fogják ivartalanítani, mert nagyon vérzékeny, de utána igen. Igaza van annak aki azt írta, hogy felesleges az ultrahang. Ivartalanítás és kész és akkor soha többé ilyen baleset.
2013. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!