Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos németjuhász kiskutyá...

3 hónapos németjuhász kiskutyám naponta kb 0,8 - 1,2 liter vizet megiszik. Eszik tápot is, illetve maradékot. Ez nem sok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 18:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem szoktam konzervet venni, inkább húst veszek azon az áron.
2013. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ilyen csirke/kacsa fejet vagy combot veszünk azt eheti már a kiskutya nyersen, meg a csont miatt?
2013. aug. 21. 23:04
 13/28 anonim ***** válasza:
Nyersen nyugodtan adhatod neki csontal együtt. A csont csak főve okoz gondot.
2013. aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azt hittem még, hogy kicsi, nem lehet adni neki ilyeneket

2013. aug. 22. 11:43
 15/28 anonim ***** válasza:

De lehet nyugodtan:-)

A következő kutyusomat ahogy hozzám kerűl biztosan BARF szerint fogom etetni.

2013. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

:D

Ma vettem tápot neki, brit care nem volt, csak brit premium abból vettem juniort, illetve vettem darált marhahúst :) köszönöm a segítséget!

Majd figyelem, mennyit fog inni, arra gyanakodtam, nem-e cukorbeteg.

2013. aug. 22. 12:56
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy cukorbeteg lenne:-)

Nagyon meleg volt mostanában ők is többet ittak. Ha tanácsolhatok valamit Britet inkább rendeld nettőr. Sokkal kedvezőbb áron kapod mint boltban. Én innen szoktam [link]

2013. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nézegetem itt az oldalt, látom különböző árban vannak, mérettől függően, hogy xl, l, s stb... én 625 ft/kg-ért vettem, ez jó ár nem? Meg nem baj, hogy nem brit care hanem premium nem?
2013. aug. 22. 13:30
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

Jónak a Brit is jó (én 2 éve etetek azzal az egyiknél,a másiknál Brit Care-rel) arra figyelj hogy fokozatosan szoktasd hozzá,és ha bevált a Brit,akkor ne csapongjatok más márkára,mert hasmenést okozhat.

Szerintem a maradéktól ivott ennyit,mert meglehetősen sós,fűszeres volt.Ha azt elhagyjátok az ivás is normalizálódik.Nyilván a meleg is közrejátszott,de már meleg sincs annyira.

2013. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én a Brit Caret ajánlanám, mivel sokkal jobb minőség. De a premium se rossz:-) Neki a Large-ra lenne szüksége. Egyébként 625 ft az nem rossz ár szerintem. Amit még nem ártana adni neki az a zöldkagyló kivonat mivel nagytestű gyorsan növő fajta védi az izületeket.
2013. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!