Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek ezek a fajták?

Melyek ezek a fajták?

Figyelt kérdés
Lakásban tartható, nem ugatós, szeret kirándulni de kibírja azt is ha pár napig csak rövidebb séták vannak + otthoni játék, nem szőrhullatós és tanítható? Köszi :)
2013. aug. 21. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Japán spicc keverékem van, ezeket mind imádja csak kicsit hullik a szőre...Talán bichon frisé?Havanese?Bolognese?
2013. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsla. Bár neki is hullik a szőre. De szinte minden fajtának hullik. Esetleg az uszkárnak és a portugál vízikutyának nem annyira.
2013. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dia1127 ***** válasza:

Ha szereted az "extrém" fajtákat , én ajánlanám a Kínai kopasz kutyát :)

Nagyon nyugodt természetű, szeretetéhes és okos fajta :) Én még friss Kínai gazdi vagyok ,de csak ajánlani tudom nagyon imádnivaló kutyusok :)Az én kutyusom elég nyugodt , :) imád sétálni rohangálni játszani ha úgy adódik,de az sem gond ha épp valami oknál fogva nem tudom le vinni, órákig képes mozdulatlanul feküdni,aludni az ágyacskájába :) És nem utolsó sorban nem hullajtja a szőrét (mivel alig van pár szál de ez is ikább hajnak mondható) ez által el kerülik a bolhák is és ninc kutya szaguk :) Ez szinte az összes Kínai kutyura igaz :)

2013. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uszkár.

A szőre egyáltalán nem hullik, mert úgy nő mint az ember haja.

Én napi 3 órát sétálok vele, de pl múltkor beteg voltam , ezért az esti séta 2,5 óra helyett csak 45 perc volt, nem volt vele semmi baja. Hazamentünk és ugyan úgy viselkedett mint egy rendes séta után szokott. Persze azért ebből rendszert nem lehet csinálni. Volt olyan hogy ő volt beteg, kímélni kellett a lábát, és 3-4 napig csak keveset sétáltunk. Az nagyon durva volt. Teljesen fel volt pörögve, még csak nem is hallgatott rám, pedig nagyon engedelmes szokott lenni.

2013. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!