Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik valo inkabb tombhazba?

Melyik valo inkabb tombhazba?

Figyelt kérdés
bichon maltese,shih-tzu vagy yorkie?
2013. aug. 22. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dia1127 ***** válasza:

Ha szereted az "extrém" fajtákat , én ajánlanám a Kínai kopasz kutyát is:)

Nagyon nyugodt természetű, szeretetéhes és okos fajta :) Én még friss Kínai gazdi vagyok ,de csak ajánlani tudom nagyon imádnivaló kutyusok :)Az én kutyusom elég nyugodt , :) imád sétálni rohangálni játszani ha úgy adódik,de az sem gond ha épp valami oknál fogva nem tudom le vinni, órákig képes mozdulatlanul feküdni,aludni az ágyacskájába :) És nem utolsó sorban nem hullajtja a szőrét (mivel alig van pár szál de ez is ikább hajnak mondható) ez által el kerülik a bolhák is és ninc kutya szaguk :) Ez szinte az összes Kínai kutyura igaz :)

2013. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket akarod... egy agár is simán elvan lakásban ha lemozgatod. Ugyan így egy vizsla vagy egy foxi, husky... stb.
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!