Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétfőn kaptam egy Yorshire...

Orsolya93 kérdése:

Hétfőn kaptam egy Yorshire terrier kiskutyát, ami vasárnap lesz 8 hetes, és már kezdjük rászoktatni a royal canin fatjtatiszta tápra. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Reggel mikor fel kell semmi baja nem volt, játszott, aztán észrevettük hogy kakilni próbál de nem bír, egy kis idő után sikerül neki, de csak kicsiket kakik és azóta csak feszik, valamint vizet nem ivott még reggel óta azonban enni evett már egy kicsit.

2013. aug. 22. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Felnőtt tápra szoktattok egy olyan babakutyát, aminek még az anyja mellett lenne a helye? Lehet ez a baja. Nem tudom, hogy van-e ebből puppy változat, de minden esetre azt kéne neki adni, mert ez túl erős neki. Mivel etette eddig a szaporító?
2013. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
royal canin van kölyök verzióba azt evett az én kutyám is. Bichon havanese. kezedből itasd meg egy kis tejjel akkor talán meg indul neki.
2013. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Ne Royallal etesd, mert az amúgy is gagyi táp. Royal, Pedigree, Chappi meg az egyéb agyonreklámozott vackok csak ártanak, mint használnak.

Amik jók: Brit, Acana, Orijen, Josera, Bosch, Taste of the Wild.

Ezekből pedig kiskutya tápot vegyél, általában puppy van ráírva, de nézd meg a csomagoláson, hogy milyen idős korban kell azt adni.

2013. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akinél volt azt mondta h ő külföldről rendelte neki és folyamatosan szokassuk át úgy hogy mindíg egy kicsit teszünk neki bele és így is volt. Junior tápot kap nem felnőttet.
2013. aug. 22. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Áztatva adod a tápot? Keverj bele egy kis konzervet. De tényleg kicsit.
2013. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen egy kis meleg, vagy langyos vízbe szoktuk beáztatni neki
2013. aug. 22. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Adott a másik tápból, nem tudod annak a nevét? Mert lehet kezdésnek egy ahhoz hasonló kaliberű tápra kéne ráállnotok.
2013. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, mert csak annyit mondott hogy külföldről szokta rendelni
2013. aug. 22. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Diétázzon egy picit,majd kezd el a normális tápját (amivel később etetni fogod) belekeverni.A diéta rizst+ husit jelent,ettől helyrerázódik a gyomra és szépen fokozatosan hozzákeverve a tápját,nem is fogja megterhelni.


Valóban célszerű lenne egy normális tápot választani,a Royal elég sz..r,inkább Brit vagy Brit Care,Acana,Orijen tápok felé menjetek.Mivel a yorki nagyon kistestű,még a keverékek is,ezért bőven ki tudjátok gazdálkodni.

2013. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a fajta táp annyira nem jó, mint amekkora reklámja van neki. Ilyen nincs, hogy fajtánként más táp kell a kutyáknak. Te sem névre szólóan, vagy bőrszín szerint táplálkozol.

Brit Prémium szerintem sokkal jobb!

2013. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!