Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves kan kutyánk ivartalanít...

7 éves kan kutyánk ivartalanítása?

Figyelt kérdés
7 éves kan kutyánkat szeretnénk ivartalanítani de nem tudjuk mennyire idős egy ilyen műtétre. Az állatorvos tanácsát még nem kértük ki, egyenlőre csak az ötlet merült fel.
2013. aug. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az állatorvost kérdezzétek meg, mert ő majd felméri a kutya állapotát, aztán tud mondani pontos választ. Mi ezt nem tudjuk itt neten megtenni.

Ha egészséges, akkor nem lesz gond amúgy, mert ez egy rutin műtét. Inkább a gazdikat viseli meg, nem a kutyát. :)

2013. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kanoknál ez nem olyan nagy műtét, orvost kérdezz h ilynekor mennyire mélyen altat, mert az altatás az ami veszélyes lehet ahogy idősödnek a kutyák..bár 7 évesen még nem is öreg :)
2013. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ha eddig nem ivartalanítottátok akkor már nem kéne de ez az én véleményem
2013. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Simán lehet ivartalanítani,idősebbet is gond nélkül szoktak.

Pont emiatt,ha eddig már nem tették,ideje lenne a betegségek megelőzése miatt.

Azok öregebb korban szoktak megjelenni és a gyógyítása mindenképp ivartalanítással jár.Így megspórolnátok egy kialakult betegséget a kutyának és így csak egy rutin műtétről van szó.Egyszeri költség.

2013. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kan kutyám is 7 évesen lett ivartalanítva, mert vettem egy kiállításra, tenyésztésre szánt szukát mellé és nem akartam, hogy szenvedjen. Nagyon gyorsan felépült a műtétből, egyáltalán nem viselte meg, 7 évesen hacsak nem óriástestű kutyáról van szó nem öregek még a műtéthez, kanoknál egy nagyon kicsi beavatkozásról van szó.
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!