Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiúnak lehet csivavája vagy...

Fiúnak lehet csivavája vagy más apróbb testű kutyája?

Figyelt kérdés
Nem ciki...esetleg nem néznek tőle melegnek?
2008. jún. 30. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azzal foglalkozz hogy ki minek néz, egy kutya nem lehet ciki, nem tárgy az, meg nem is valami ruhadarab. De erről azért eszembe jut hogy rózsaszín ruhácskákba ne öltöztesd mert az még a nőknél is gáz. (Na meg szegény kutya...) :D
2008. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Sőt a lányoknak általában a kisebb termetű kutyák tetszenek, és ezáltal jobban megy a csajozás is! Melegnek pedig csak akkor néz ki, ha úgy is viselkedik és öltözködik.
2008. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nem vagyok híve a kutyaruháknak...
2008. jún. 30. 20:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne. A Vivás pasinak is van. Ja bocs, ő meleg! :D


Na jó, csak viccelek. Tényleg lehet. Mondjuk én csivavát nem ajánlanék, nem tudom, az olyan érdekesen nézne ki a parkban sétáltatás közben..de a Westie pl. teljesen rendben van, nagyon aranyos, és kistestű (+ olcsóbb)!

2008. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy baràtom és csivavàja van!!!!!!elképesztö mennyien nézik meg az utcàn(nem rossz szemmel)

szerintem nagyon jo ötlet

a kérdésedre:akkor ha egy làny egy hatalmas testü kutyàt vesz az leszbi?(mert a nagy kutya fiuknak valo?logikus:neeeeeeeeem

nem ciki

2008. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet!És egyáltalán nem nézznének miatta melegnek!Ne aggódj nem ciki!
2008. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm még1* a válaszokat eredetileg Klee Kai-t /Törpe Husky/ akartam de olyat Mo.-n nem lehet vásárolni...még...sajnos
2008. jún. 30. 20:30
 8/16 anonim válasza:
100%
Szerintem sem ciki! Miért lenne, ne törödj azzal mások mit gondolnak...
2008. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a Növényi Norbertnak is az van. Ő azért elég férfias, nem?
2008. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
43%
Vegyél pitbullt, az is kicsi kutya, és garantáltan nem fog tőle senki buzinak gondolni. Aki meg igen, arra meg ráereszted. :D
2008. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!