Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti e-mailt írtatok a tenyésztő...

Ti e-mailt írtatok a tenyésztőtöknek vagy egyből telefonáltatok?

Figyelt kérdés
Már érdeklődtem e-mailben,de 2 napja semmi válasz.Hívjam fel? (Nem kérdeztem az árról,teljesen korrekt e-mailt írtam)
2013. aug. 22. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kutya, de a tenyésztő az minden fajnál tenyésztő. Én emailt írtam, ő is hasonló idő után válaszolt, eltelt pár nap. Szerintem várj egy hétig, ha nem sürgős (mert most láttad, hogy vannak új kölykök, most lehet csak előjegyezni/foglalni, akármi), nem biztos, hogy azonnal tud reagálni. Ha egy hét után sincs semmi, hívd fel, tedd hozzá, hogy írtál neki, mert lehet, hogy nem kapta meg, azért nem válaszolt.
2013. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én telefonáltam, jobb szeretem így, illetve személyesen intézni a dolgaimat, mintsem interneten keresztül.
2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én emailt írtam amiben érdeklődtem, hogy mikor hívhatom fel hogy hosszabb ideig tudjunk beszélgetni, mert sajnos 600km-re voltunk egymástól így a személyes tali kiesett.
2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak telefonáltam, az sokkal személyesebb, mint egy e-mail, ráadásul a tenyésztő beszédéből lejött az is, hogy együtt tudunk-e működni legalább 10 évig.
2013. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonáltam és közöltem, hogy most a közelében nyaralunk és szeretnék elmenni beszélgetni vele. Szívesen fogadott és 3 órát beszélgettünk. Egy év múlva vettem tőle kutyát.
2013. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Személyes tapasztalatból mondom, hogy a mi roti tenyésztőnk nem internetbarát, ha pl. őt akarod elérni, akkor telefonálj. Lefoglalja a sok kutya, így nem marad sem ideje , sem energiája netezni:) Próbáld telefonon:)
2013. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!