Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem középnagy kutyafa...

Tudtok nekem középnagy kutyafajtákat mondani? Min.55cm marm. , min.28kg. Mindenkinek megy a zöld kéz.

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 18:18
 1/10 anonim válasza:
60%
Golden retriever
2013. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Panelba vagy kertbe lesz?Vagy csak kérdezed?Mert ilyen középtermetű a:Pl.:border collie,pitbull,amerikai staddforshire terrier,roti még talán meg a német juhász,skót juhász..mudi,puli,pumi..Most ennyi jutott eszembe.
2013. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kertesben lenne ,de nem idén.KICSIT Szűkitem a kört min.30kg,marmm. min.60cm és ha lehet ne legyen masztiff és dobermann félék.
2013. aug. 22. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért ez a legfontosabb??? A jelleme nem lényeges? Mert szerintem az alapján kellene inkább fajtát választani, mintsem külső alapján... plusz azt se írtad mennyit tudnál vele foglalkozni, mire kellene a kutya (védés, családi kutyának, stb.). Szóval így elég nehéz fajtákat ajánlani. Felsorolhatjuk az összes középnagy kutyafajtát, de minek??
2013. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2es!


Neked hogy lehet a pumi és a roti és középnagy méretű?? Kicsit nagy a különbség a kettő között, nem gondolod?

2013. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

közepesek:skót juhász, husky, Csau-csau, Shiba , Shar pei

Kicsit nagyobbak:Akita inu, magyar vizsla, alaszkai malamut

2013. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Naponta 1,2 óra foglakozás,jelleme legyen könnyen irányitható és ne zargassa a háziálatokat pl.csirkék
2013. aug. 22. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:
közép méret a közép snaci is. De inkább csapj fel egy kutyás könyvet és lapozgasd át. Abban minden le van írva.
2013. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a fajta és a külső a lényeg.Dobermann és a kaukázusi is jó.Kérdés az hogy ki hogy neveli.Minden a nevelésen múlik.De még egy jóféle keverék is megteszi.
2013. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mekkora, egy foxi, tacskó stb. is tud csapni akkora ribilliót, hogy mindenki felébred, felfigyel rá, mint egy nagyobb termetű kutya.


Csak egy kontra/rekontra a pitbullunk pl. le se tojja, ha a kapu előtt ácsingózik valaki, míg a keverék kutyánk már a kaput szedi szét. A pit meg odaballag körülnéz és csá, vissza a helyére.

2013. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!