Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják sokan hogy az...

Miért mondják sokan hogy az állatoknak nincsenek érzéseik? Többi lent

Figyelt kérdés
Szerintem vannak. Onnan gondolom, hogy egyszer elmentem a barátnőmhöz 1 hétre a kutyámmal. Nekem is és neki is bordere van, nekem egy szuka, neki 2 kan. A kutyusom már ismerte az ő kiállítási kanját, úgyhogy az első pár órában inkább vele volt. Másnap is együtt játszottak, és a kan véletlenül kicsit erősebben harapott az enyém szájába. Akkor az enyém nekiugrott és jól megverte. Utána a kan megsértődött, az enyém meg inkább a másikkal játszott. A következő napokban a kiállítási kan többször is megverte a másikat és sokszor morgott is rá. Szerintem féltékeny volt mert elvette a szerelmét :D Lehetséges ez vagy ezt hülyeségnek gondoljátok?

2013. aug. 22. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Mert az emberek sajnos hülyék. Aki megeszik egy szelet húst, az nem tudja, hogy az egykori állat milyen szenvedéseken ment keresztül. Évekig egy helyben állnak, sosem látnak napfény, kínozzák őket, agyontapossák egymást... Kínában élve nyúzzák meg az állatokat, amelyeken sokszor még NYAKÖRV is található.
2013. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mivel a szuka átment a másik kanhoz, ezért szerintem "lealacsonyításnak" értelmezte a kiállítási kan, ezért hiheted hogy a szerelem miatt:D Ez rangbeli, falka-dolog, nem szerelmesek a kutyák:)
2013. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig a kan minden alkalommal mikor találkoznak ott nyüszít neki meg minden (persze ez természetes mivel szukát lát) de az a kutyusom csak vele olyan kedves, más kannak neki szokott ugrani és nem játszik vele, csak ezzel a kettővel :)
2013. aug. 22. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hülyék, és aki ilyet mond, annak nincsenek érzéseik!
2013. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a kutyáknak is vannak érzelmeik, de sokkal ösztönösebbek, mint az ember.

Szerelemet szerintem túlzás emlegetni egy kutyánál, de ki tudja, hiszen vannak olyan állatfajok, akik életre választanak párt maguknak. A kutyák nem ilyenek alaphelyzetben. Persze, ha együtt kényszerülnek élni, akkor az más, mert "barátok" is lesznek, falkatársak.

2013. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sippara ***** válasza:
100%
Az első kan durva volt vele, "megverte" (totális csőd mindkét gazda részéről, hogy megtehette), majd kizárta a "falkából", mire a kan nekiment a másik, helyére lépő kannak (gazdinak megint óriási idióta/gagyigazdi/lúzerpont, vagy mi az anyám). Hol van ebben a szerelem? Személy szerint én két teszetosza gazda egymás között domináló kutyáit "látom" :)
2013. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó összefoglalta a helyzetet.


Nincsenek megnevelve a kutyáitok,ezért lerendezték egymás között a falkasorrendet.Nektek kellene ledominálni is őket,és megnevelni is,ennek hiányában a kutyák megoldják egymás közt,amivel ti is alárendelt pozícióba kerültök.


Durvább esetben (2 nagyon domináns egyed esetén) egy komoly bunyó lett volna belőle,ti meg sikítoztatok volna,meg foghattátok volna a fejeteket.Azon agyalva,hogy ez biztos féltékenységi verekedés,miközben az első kutyás könyv elolvasása után tudnátok,hogy ez sima hierarchiai kérdés.

2013. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy hülyeség! Az állatoknak valóban vannak érzései! Akik mást állítanak, azok hülyék, és nem értenek semmit az állatokhoz!
2013. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!