Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hisztek a csodálatos...

Ti hisztek a csodálatos kutyadoki című műsorban?

Figyelt kérdés

1. Cesar egy műsor alatt kezes bárányt csinál bármelyik kutyából a legagresszívabból is ( vannak akiknek több idő ) de sok rész van ahol 10 perc alatt összebarátkozik egy agresszív ideggyenge kutyával ki ez varázsló ?


2. olyanokat beszél hogy a kutyák a jelenben élnek és nincsenek emlékeik , na meg hogy a kutyáknak nincsenek érzéseik sem , na akinek van kutyája ő tudja hogy ez nem így van


3. az összes kutyát ledominálja , ez normális ?


4. a póráz fegyelemnél felhúzza a pórázt úgy korigálja amivel csak megerősíti a kutya rossz cselekedetét



stb stb stb....


sztem Korom Gábor sokkal jobban ért a kutyákhoz mint ez a pali


2013. aug. 22. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
24%

TELJESEN EGYETÉRTEK!!

Régen szerettem, de aztán láttam ezt a videót. Egy ételféltő kutyát, így ledominálni. Az én kutyám is ételféltő volt, és teljesen pozitív megerősítéssel, egy hét alatt leszokott róla. Szinte sosem alkalmazok agressziót a kutyáim nevelésében, csak nagyon szélsőséges estekben (egölte a szomszéd csirkét) és akkor is csak nagyon leszidom, mint a bokrot, és soha többé nem jutt eszébe azt tenni.

A videó:

http://www.youtube.com/watch?v=9ihXq_WwiWM

Szóval vannak jó elméletei a Cesarnak, de igazából, egy hataloméhes, mindenkit letaposó, féregnek tartom. Ezzel ellentétben Korom Gábor, a tükör módszerrel, ezerszer jobb szakember.

2013. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem 10p alatt megy a dolog, hanem össze van vágva a műsor, mert az ember halálra unná magát ha 2 hétig ugyan azt nézné, a 2. szerintem nem igaz, a 3.at jól teszi, mivel nem a kutya a főnök hanem az ember, és ezt a kutya tudtára kell adni valahogy, a 4.nem tudom a választ
2013. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
59%
Húúú, mit fogsz te ezekért az eretnek gondolatokért kapni! Amúgy én sem vagyok elájulva tőle, sőt kifejezetten rossznak tartom némely módszerét, ráadásul egyértelmű, hogy csak egy kamu showműsor az egész, de éppen ezért nézhető és ezért vannak rajongói.
2013. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 sippara ***** válasza:
85%

1. Nem fogok neked kiselőadást tartani a televíziózásról, de érdemes lehet utánaolvasnod.


2. Erre sem tudok mit mondani, majd ha már lesz egy kis tapasztalatod kutyákkal, le fog esni pár dolog.


3. Az általa kezelt problémák többségénél igen.


4. Ezt nem is értem :)


Az pedig, hogy Korom "tükörmócccer" Gábor jobban ért a kutyákhoz, mint Cesar Millan, akkora bődületes baromság, hogy csodálkozom, hogy nem szakadt még rád valami :)

2013. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mindre a választ, de az 1. kivetésedet már láttam mástól is élőben. Egyszerűen 1-2 ember természetesen megérteti magát a kutyákkal, lehet, hogy Cesar is képes erre. Nálunk az állatorvos csinálta ezt. Levetette a gazdikkal a szájkosarat, hogy nem kell itt az szegény kutyákra. Valóban nem is kellett, mert az összes kutya abnormálisan imádta őt. Mentek, bújtak, nyalták a kezét mintha egy régi barátot üdvözölnének és nem azt az embert, aki évi egyszer tűt döf beléjük. A csúcs az volt, amikor a gazdi tiltakozott, hogy a kutya bizalmatlan és hajlamos odakapni az őt birizgáló idegeneknek. Amíg ezt ecsetelte a váróban annak bizonyítására, hogy talán mégsem kéne levenni a szájkosarat, az orvos csak mosolygott és le is bratyizott a kutyával, aki csak csóválta a farkát, amíg az orvos vakarta a fülét. A gazdiba tök belefagyott a szó és le is került azonnal az a szájkosár.


2 Szerintem vannak érzéseik


3 Hát, eléggé el vannak rontva azok a kutyák és ha ő ledominálással helyre tudja tenni őket, akkor azt mondom, hogy inkább ledominálás, mint sintértelep.


Nekem egy fenntartásom van a műsorral kapcsolatban. Egyszer látni akarom Cesart egy jól megtermett kaukázusival. Szóval, amikor elmegy csivavát idomítani (komolyan volt ilyen rész) az nem kunszt.

2013. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen hiszek benne,de én még soha nem hallottam tőle,hogy egy kutyának nincsenek érzései. Én alkalmazom a módszerét teljesen bevált. És neked ebben hol van agresszió Cesar részéről ?
2013. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek benne, mert nekem is bevált. Ismerősöm terrorista kutyájával olyan 3 perc alatt megértettem, hogy nem poén a bicajosokat meg a futókat üldözni. Mindezt Cesar módszerével. Ja, a kutyát előtte kikiáltották reménytelennek, és a szomszédok el akarták érni, hogy elaltassák. Pár nap alatt tökéletes kutya lenne nálam. és ez az, amit Cm is hangsúlyoz: az esetek 99,99%-ában nem a kutyával van a hiba, és van egy olyan csodálatos képességük, hogy megfelelő vezető mellett nagyon hamar átállnak egyik lelkiállapotból a másikra. Ez sajnos visszafelé is működik.

A műsora alapján Korom Gábort is jó szakembernek tartom, bár több olyan dolga van, amivel nem értek egyet, mint Cesarnek. Na meg a fanatikus tükrös hozzáállás sem szimpi.

2013. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
80%
Amit egyik válaszoló írt, hogy megnézné egy kaukázusival, na azzal viszont egyetértek. Vagy akár egy ereje teljében lévő kuvasszal. Nekik teljesen más ösztöneik vannak, míg a legtöbb kutyában van egy gát, hogy ne támadjanak emberre, addig ez nekik természetesebb. Nem véletlen területvédő kutyák.
2013. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hiszek-e benne? Lóf**zt, ez nem egy vallás, Cesar nem isten, hogy hinni kelljen benne. De amit csinál, az működik, feltéve, hogy az ember érti, hogy mi folyik a képernyőn (és ennek mondjuk alapfeltétele, hogy angolul nézd, mert a magyar szinkron egy hányás, konkrétan olyan alapvető dolgokat is kevernek, mint a póráz meg a nyakörv, a fontosabbakról nem is beszélve).

Korom Gábort meg inkább hagyjuk :)

2013. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Korom Gábort miért is hagyjuk ? azt az embert aki nem üti a kutyákat aki pozitív megerősítéssel dolgozik és nem leteperi szerencsétlen állatokat. vannak Cesarnak jó ötletei de sok dologban nem értek vele egyet. de nekem sokkal szimpibb az az elmélet ,hogy éljünk a kutyával családban. 4 est aki nem érti az nem nézi a műsort majd keresek egy részt. 2 est aki vallja annak robot kutyái vannak.
2013. aug. 22. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!