Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolha irtó...

Melyik a legjobb bolha irtó ami örökre eltünteti a bolhákat?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már pár bolhairtót de pár hónapon belül visszatértek!
2008. jún. 30. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nincs olyan, ami örökre eltünteti. A legjobb a nyakra kenheti kis folyadékos műanyag kapszulaféle. Az garantáltan hat, igaz, csak egy hónapra.

Én vettem pl. kiltix nyakörvet, amire 7 hónap volt írva. Baromi drágán. És cirka 3 hétig bírta... Akkor már inkább havonta bekenem a kutyát.

2008. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólóval.. a bolbanyakörv az nem ér semmi szinte, csak úgy van..
2008. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Akkor már inkább maradok a frontlinénél és egyébb bolha ölöknél!Egyébbként én is jártam már úgy bolhaírtóval hogy rá volt irva hogy több hónapos védelem!Úgyan a bolhákat kiírtotta de a petéket nem!
2008. júl. 1. 11:00
 4/5 Mendus ***** válasza:
54%
a KILTIX kullancsnyakörv 7 hónapos védelmet biztosít a kullancsok és a bolhák ellen is, de az ADVANTIX is nagyon jó, ugyanúgy kell használni mint a FRONTLEIN-t csak ez kék színű folyadék és még nem immunisak rá a kullacsok, mert az enyém is ezzel van bekenve+a nyakörv és minden féle erdős helyekre megyünk túrázni és még egy kullancsa nem volt.
2008. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mendus ***** válasza:
A FRONTLEIN-t NE HASZNÁLD, ARRA MÁR IMMUISAK A KULLANCSOK! HELYETTE MÉG VAN A STRONGHOLD ÉS AZ ADVANTIX IS NAGYON JÓ!
2008. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!