Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendes kisbabáknak szánt...

Dia1127 kérdése:

Rendes kisbabáknak szánt tápszerrel lehet etetni pár napos kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
az árokba dobva találtam egy pár napos kölyök és itt falun sajnos sehova nem tudok menni ilyenkor kutyáknak szánt tápszerért sem kecske tejért.. Mit gondoltok nem lesz baja tőle?
2013. aug. 23. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
jobb, mint a semmi, de minel elobb vidd orvoshoz...doki ad tanacsot, lehet tapszere is van es feregre is meg kell vizsgalni
2013. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
természetesen holnap amint tudom el viszem dokihoz, csak nem tudom h lehet-e valami baja a tápszertől : /
2013. aug. 23. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, pár napig nyugodtan adhatod neki, de hosszútávon jobb lenne ha a neten rendelnél valahonnan kölyöktápszert.
2013. aug. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kecsketej a legjobb nekik , ill a tápszertől sem lesz bajuk.kecsketejet biztos tudsz szerezni :)
2013. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!