Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos szuka német juhászku...

7 hónapos szuka német juhászkutyám már most nagyobb mint a 8 éves kanom. Még meddig fog nőni?

Figyelt kérdés
vagy már elérhette a végleges méretét ? 7 hónapos de 33 kiló és akkora a marmagassága mint a kan kutyámnak , vagy is már valamivel nagyobb , de még szten nőni fog mert benne a lábában az a csont nem tudom most mi a neve de az jelzi ha még benne van akkora nőni fog a nagynak már nincs :)
2013. aug. 23. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szüleit mekkorák voltak és akkor nagyjából meg tudod saccolni, hogy meddig fog nőni :) Nekem is szuka németjuhászom van és hatalmas.
2013. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az apja hatalmas egy kutya volt akkora német juhászt én nem láttam de volt tkja az anyukája sem volt pici de azért kanál kisebb volt , valahol akkor a kettő között lesz a mérete ? mert azt mondta a tenyésztő hogy 70% ban mindig az apa örökít. jó lenne tudni mert elég szeleburdi szal még most kell meg nevelnem mert később akkora állattal nem tudok sokat kezdeni :( elránt :( már most sem egyszerű a történet
2013. aug. 23. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Hát igen, ne a kutya sétáltasson téged :D

De ha a szülei nagyon voltak, ő is az lesz :) Mondjuk jó eséllyel kisebb lesz az apjánál, de megtermett lesz ő is.

2013. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elejétől nevelni kellene,és nem csak a mérete miatt...


Amíg standarden belül van,addig nincs semmi probléma.Ha túllépi,akkor nyilván "hibás",ha nincs törzskönyve,akkor meg nem fajtatiszta.

2013. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ödi2 ***** válasza:

Már most kezd el a képzését és vidd el egy kutyaoviba,suliba és igyekezz minél többet tanulni a kutya tartásról és képzésről. Írj privátban egy email címet és elküldöm levélben Fennel: Kutyapszichológia című könyvét sokat fog segíteni!

Nem vagy elkésve még semmiről, de kezd el a tanítását és az ivartalanítást is fontold meg, később nagyon sok gondtól menthet meg...

Légy következetes és határozott.

A mérete pedig valószínűleg még változni fog, az apa gén a domináns minden esetben.

2013. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első tüzelés után már alig fog nőni .
2013. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!