Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tart a kennelkohoges?

Meddig tart a kennelkohoges?

Figyelt kérdés
elkeztem adni a kutyamnak az antibiotikumot menyi ido mulva fog helyrejonni?

#kennel köhögés #idotartalma
2013. aug. 23. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt inkább az orvossal kellett volna megbeszélni.Gondolom kontrollra úgyis vissza kell mennetek.

A betegség súlyosságától is függ,meg hogy hogy reagál rá a kutya...

2013. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minimum egy hét, az antibiotikum úgy van kitalálva h pár napig szendi kell mire érdemben ki tudja fejteni a hatást.

durva esetben lehet az 2 hét is sajnos.

2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehat egy hetig ilyen csuful fog kohogni szegenykem?
2013. aug. 23. 12:04
 4/5 Valletta ***** válasza:
Az enyémet a menhelyről hoztam ki kennelköhögéssel (plusz megfázással), kb. három hétig köhögött, pedig minden egyes nap mentünk antibiotikum injekcióra, mert tabletta formában nem tudtak elég erőset adni, szóval számolj vele, hogy eltarthat egy darabig. A vége felé kezdett csak felszakadozni neki, azt nem tudom, hogy az a megfázás vagy a kennelköhögés része volt-e a dolognak, akkor nagyon csúnyán köhögött, de tudtuk, hogy ez a betegség végét jelenti. Én utána be is oltattam ellene (vagyis hogy az orrába nyomták bele a szérumot).
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en tabletta formajaba adom akkor aljak at injekciosra?hatasosabb?
2013. aug. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!