Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Származik majd valami egészség...

Származik majd valami egészség ügyi problémája a boxeremnek abból hogy nem szerettem volna hogy vágva legyen a farka?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Mivel már tilos vágatni -hacsak nincs egészségügyi oka (rák, sérülés, stb)- emiatt már nem kell, hogy fájjon a fejed.
2013. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tilos vágatni a farkát :D Nem, nem származik semmi hátrány belőle. Ismerek hosszú farkú boxert, sőt az én kutyámnak se vágattam a farkát és sokkal jobban néz ki így. Legalább rendes kutya formája van.
2013. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, a legtöbb boxos fent hordja a farkát. Így kisebb az esélye, hogy beleütögeti bárhova, és megsérüljön a farka.
2013. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle semmi baja a boxerednek.

Egyébként valóban tilos a farokcsonkítás, vagyis csak az állat 7 napos koráig lehetséges. (állatvédelmi törvény 2013 januárjától)

2013. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
nem szerette volna.. múlt idő. Amikor lehetett volna még vágni akkor nem szerette volna.
2013. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom 1-es melyik fejezetet nem értette, és megint jött az okoskodás, hogy ez tilos! legalább néz már utána mit lehet és mit nem! ha meg nem tudsz a kérdésre választ adni takarodjál már!
2013. aug. 23. 12:54
 7/23 A kérdező kommentje:
Diesel gratulálok mindenki tudta értelmezni a mondatot rajtad kívül....NINCS LEVÁGVA A FARKA fogyaték!
2013. aug. 23. 12:56
 8/23 anonim ***** válasza:
Én egyszer az orvosi rendelőben találkoztam egy boxerral, akinek felnőtten amputálni kellett a farkát, mert annyira hevesen csóvált folyton, és nem érdekelte hogy mindennek neki veri, ezért mindig csupa seb volt, el is tört.
2013. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
hihi:) Diseles tökéletesen értelmezte, te nem tudtad értelmezni az ő választá. Egyébként ha nem nagyon csóválós, akkor nem lesz baja.
2013. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

istenem :D


Pont az előzőeknek írtam le hogy nem szeretted volna levágatni a farkát akkor amikor a kutya még abban a korban volt hogy le lehet vágatni :D

Ez azt jelenti hogy nem vágattad le tudtommal :D


Kezdek rájönni arra hogy itt úgy kell írni mint ha egy 5évessel beszélnék... hóóóssszan és tagggóóóltan...

2013. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!