Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS . Ezek szülési fájdalmak...

SOS . Ezek szülési fájdalmak a kutyámnál?

Figyelt kérdés
2 napja jön ilyen nyálkás folyadék a kutyámból most meg elkezdett ásni és lefeküdt és nyüszit.!!! 2 napja nem alszok mert a doki szerint ha nyálkás folyadék jön belőle akkor bármikor szülhet :) magzatvizet nem láttam elfolyni:) lázmérővel is próbálkoztam 38 fok mindig még ma nem mértem .. Nem kérek negatív hulye kommenteket.. Köszönöm..
2013. aug. 23. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

"2 napja jön ilyen nyálkás folyadék a kutyámból"

"a doki szerint ha nyálkás folyadék jön belőle akkor bármikor szülhet"

saját magadnak megválaszoltad a kérdést :) bármikor szülhet

2013. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt írja sok oldal h 38 fokos még nem szül és nagyon fáradt vagyok.. De eddig nem nyüszit ezt most meg igen ez szülési fájdalom
2013. aug. 23. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azért ásott gödröt, mert elleni készül. Készitettetek neki külön elletőhelységet????? Oda be kéne vinni, és nyugalomba tartani. Amig nem jön zöldes szinű váladék, addig nincs nagy baj. Ha már nyüszit akkor órákon belül elleni fog. mozognak a kicsik? Hivd ki a dokit, hogy nézzen rá.
2013. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap nézte azt mondta nem lehet tudni h 1 nap vagy 2 óra múlva.. E már közel van.. Magzatvize már elfolyt .:) köszi a tippeket:) meg 37,5 szóval nem sokára jönnek:)
2013. aug. 23. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ha nyüszít a kutya. Mivel nem tervezett alom volt, mert akkor tudnád, hogy a vemhesség hanyadik napjában van a kutyád ezért 2 lehetőség van vagy túl sok benne a kölyök vagy túl nagyok és nem tudja őket kihordani/megelleni. El kellene vinni dokihoz csinálni egy ultrahangot és császározni. Ha vársz nagy eséllyel belepusztul a kutyád
2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Megvannak a kutyusok?:)
2013. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megvannak:)16 született:)3 halva:// most voltak 2 hetesek:) eddig mind a 13 gyönyörüen fejlődik:) és szerencsére fajtiszta:)
2013. szept. 9. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy fajtiszták mert kutyák!!! Gondolom nem egy farkas fedezte be a kutyádat :D Ha fajtatisztára gondolsz akkor meg maximum fajta jellegű keverékek!
2013. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs maximum.. Nem ertem amit mondani akarsz.. De anyjuk apjuk Bernipásztor:)
2013. szept. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!