Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak (néha...

Mi baja van a kutyámnak (néha remeg, és csak fekszik)?

Figyelt kérdés

(7-8 éves kan)

Néha mintha begörcsölne a lába, inkább a hátsók, és csak fekszik, nehezen feláll, de bárhogy hívjuk nem jön, vagy csak nagyon nehezen biceg, néha remeg is közben különböző helyeken. Nem szokott hányni vagy habzani a szája.

Ez körül-belül 1 éve jelentkezik, de nem minden nap, csak néha, a leghosszabb ilyen roham azt hiszem 30 perc volt.

Mindig megkapott minden szükséges oltást, utcára nem engedjük ki, csak ha megyünk vele.


Létezik hogy epilepsziás, vagy ilyesmi? Erre van valami gyógyszer, vagy ilyenkor mit csináljunk, várjuk meg amíg vége nem lesz a rohamnak?


2013. aug. 23. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Fájdalma lehet, igen nagy. Orvos még nem jutott eszedbe?
2013. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

huuu nehéz kérdés.


Mondjuk elvihettétek volna orvoshoz az elmúlt egy évben ? :O

2013. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 eve???

gratulalok! Ha eddig nem akkor most vidd orrvoshoz.

2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nyugalmi állapotban elviszitek, akkor az orvos valószinűleg nem fog találni semmit. ha legközelebb lesz ilyen a kutyánál, akkor videozzátok le, és a felvételle, kutyával menjetek le a dokihoz.
2013. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én mondtam szüleimnek, de mondták hogy szerintük semmi komoly, mert úgy is elmúlik... De én nagyon megijedtem.

Utána már ugyanúgy rohangál és semmi baja nincs, lehet hogy a meleg okozza.

2013. aug. 23. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
nem nem a meleg okozza az biztos..
2013. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!