Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet az, hogy mióta...

Hogy lehet az, hogy mióta kutyát sétáltatok, olyan emberek köszönnek rám, akiket nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Egészen meglepő. Bár nem bánom, mert vannak köztük helyes ellenkező neműek is. :D

Ha pedig valakivel összeismerkedek, sokszor úgy köszön el, hogy "sziasztok".

Ezek a kutyás lét velejárói? :D



2013. aug. 23. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kutyásak köszönnek rád ,akkor nem meglepő:D Sokkal szimpatikusabb nekem is az olyan fiú(ha az vagy:D), aki kutyát sétáltat, nem tudom megmagyarázni miért:D

14/L (kutyátlan)

2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Errefele nincsen sok kutyás, általában nem kutyások.

Lány vagyok. :D

2013. aug. 23. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Tetszik neked a kutyád!!
2013. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagyis na nekik tetszik!!sok olyan srácvan aki szereti őket!!
2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a kutyázás átka. :-) Nem rossz értelemben. Ha még csak mostanában kezdted a kutyázást, ez még szokatlan, de majd belejössz. És ezért is jó kutyázni. A kutyások összegyűlnek, a kutyák hülyéskednek, jól érzik magukat. Öröm őket nézni.
2013. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor megállítanak az utcán ha velem van a kutyám, megkérdezik a nevét, a fajtát és hogy mennyi idős :) Én is szóba szoktam állni más kutyásokkal :D jó dolog ez a kutya <3 :)
2013. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma kora reggel sétáltunk, és mivel egy rendezvénysorozat közepén van a falu, sok itt a turista. Szembejött egy fickó egy hatalmas, gyönyörű kutyával, aki meg akarta szaglászni az enyémet, de ő még fiatal, és nagyon félős, tehát el akart rohanni, majdnem kibújt a nyakörvéből. Próbáltam elkapni, hogy ne meneküljön már, erre körbecsavart a pórázzal, szóval nagyon frankó helyzet alakult ki. Én egész idő alatt mentegetőztem, magyaráztam a pasasnak, hogy így meg úgy, fiatal, fél stb., ő meg csak röhögött végig, nem szólt egy szót se. Aztán ahogy helyreállt a rend, fogta a kutyáját és még visszaszólt, hogy "aufiderzén"! :D
2013. aug. 23. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyfajta "külön" közösségnek számítunk mi kutyások.Ez olyan mint amikor autót veszel,egyéni kultúrája van,könnyebben indul 1-1 beszélgetés,mert van hasonló érdeklődés és a hasonló hasonlót vonz.

A macskás emberek visszahúzódóbbak,bizalmatlanabbak,érzékenyek,de a kutyások nyitottak,érdeklődők és barátságosak.Felszabadultabban tudunk ismerkedni és társalogni,mert a közös "barát" is olyan.Olyanok vagyunk mint az ebeink! :D Ha nem vagy olyan,majd leszel mert rádragasztjuk! :D

2013. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is érzem, mikor jönnek szembe kutyával és összemosolygunk. :D "Egy klubba tartozunk, haver."

Úgy örülök, hogy beléptem ebbe a közösségbe, még egyikben sem éreztem ilyen otthonosan magam. :D

2013. aug. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!