Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Észrevettem, hogy a kutyám...

Észrevettem, hogy a kutyám már kb 1 hete nem ott alszik ahol eddig aludt. Eddig egy helységben aludt, ahol szerszámok vannak, meg ott van neki a kajás tálja is, meg párna neki.. Most meg átváltott a garázsra. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy most mi a baja neki? Miért a garázsban alszik a földön, mértnem ott ahol eddig, a párnáján?

Melege lehet?

És jól döntöttem-e ,hogy a vizét betettem a garázsba, ahol árnyék van?

A kajájás tálját is betegyem a garázsba, vagy majd elsétál a helységbe, és ott eszik?


2008. jún. 30. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha titket nem zavar, h a garázsban alszik, akkor miért ne aludhatna ott? Lehet télleg hűvösebb van a garázsban...
2008. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időben a kutya is keresi a leghidegebb helyet . Nálunk a fürdőbe feküdt be az eb .Átviheted a kajás tálját is , de ha ott hagyod ahol eddg volt azt is megtalálja . Nem tudom szeret e fürödni , ha igen akkor lehet hogy jólesene neki ebben a melegben egy kis megmártózás .
2008. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát fürödni nem nagyon szeret, de majd megpróbálom megfürdetni :)
2008. júl. 1. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fürdetni nem akarod (felesleges is túl gyakran, mert nem tesz jót), akkor csak sima vízzel "meglocsolhatod". Mi is a kerti slaggal szoktuk locsolni agy melegben a skót juhászainkat. Nem szeretik nagyon amikor locsoljuk, de utána azért látszik rajtuk, hogy tesz a kis hűtés nekik. Egyébként valószínűleg tényleg a meleg elől menekült új helyre, nálunk is ezt csinálják.
2008. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off!

Egyertelmuen a melegtol.ilyenkor a melegben a parnaja a testetol nagyon felmelegedhet.A kajajat es a vizet barhol megtalalja,a kutyusok elelmesek!Nalunk az udvaron hiaba vannak arnyekos huvos helyek,a kutyusaim valosagos godroket asnak a tujak toveben hogy a huvos foldre fekhessenek ra!Lenyeg hogy mindig legyen friss huvos viz az arnyekban.

2008. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!