Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyám minden reggel és...

Két kutyám minden reggel és este "puszilgatja" egymást, ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy 4éves ivartalanított kutyám meg egy 10hós szukám. Minden reggel és este szoktak pusziszkodni... De vagy 2-3 percig folyamatosan. Egymás nyelvet nyalogatjak. De nem úgy, hogy az egyik nyalja a másik száját (a falkavezérség elismerése miatt), hanem egyszerre :) Szerintetek ezt miért csinálják? Minden esetre, nagyon édesek :)
2013. aug. 24. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, normális.
2013. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Had csinálják, ha ivartalanított nem lehet baj.
2013. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet baj, csak érdekel, hogy másnak is szoktak-e ilyet csinálni a kutyái... :)
2013. aug. 24. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem a két kanom is csinálja.

Amikor babák voltak akkor napi szinten csinálták, már csak ritkán

2013. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám 3 éves. Eleinte azokkal az idősebb kutyákkal csinálta, akiket ismert és szeretett, de mostanában megfigyeltem, hogy kiskölyök németjuhásszal, sőt egy fajtatársával is pedig őt akkor látta először.


Biztosra nem mondanám, de én úgy látom, hogy azokkal a kutyákkal teszi ezt, akik feltünően nyugodtak, illetve azokkal akik félősek de hozzá közelednek szívesen.

2013. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!