Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell adagolni helyesen...

Hogyan kell adagolni helyesen a száraz kutyatápot?

Figyelt kérdés

[link]


Az első sor vonatkozik a kutyámra. Kistestű kutya, jelenleg 4 hónapos (2,5 kilogramm) a várható felnőttkori testtömege pedig 4-5 kg körül lesz.


Így ránk most a 3-5 hónapos rubrika vonatkozik de mégis miért van ekkora intervallum megadva 40-130 g. Ez között az érték között én döntöm el, hogy mennyit adhatok? Lehet nagyon egyértelmű, csak kicsit belekavarodtam a dolgokba, a válaszokat nagyon szépen köszönöm.



2013. aug. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán, mert a 3 hónapos kevesebbet kap, mint az 5 hónapos. Neked kell eldönteni, mekkora mennyiségtől nem hízik, fogy a kutya.
2013. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40 grammot a 3 hónapos 1 kilósnak adsz, mivel a tied súlya a kategória felső széle a kora pedig a kategória közepe, így értelemszerűen a javasolt mennyiség felső értéke körül kell kisérletezni. Ha nem eszi meg mindet amit adsz neki, akkor túl sokat adsz és csökkenteni kell. Ha jóízűen megeszi és még bírna enni, akkor jó az adag és nem kell neki többet adni.
2013. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát én találgathatok, hogy mennyit is kapjon. Akkor ez az adagolási útmutató segít is meg nem is.
2013. aug. 24. 10:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második választ is!
2013. aug. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!